Pílový kotúč na drevo DEDRA 350 mm, 60 zubov, 30 mm, s karbidovými zubami DED-H35060
Kód: DED-H35060
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 350 mm a 60 karbidovými zubami je určený na rezanie všetkých typov dreva. Montážny otvor má 30 mm a maximálne otáčky dosahujú 5700 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA 350 mm, 60 zubov
Hlavné výhody
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • 60 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou a čistotou rezu
  • Vhodný pre píly s upínacím otvorom 30 mm
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 350 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 5700 ot./min
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka venca: 3,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 2,2 mm