Pílový kotúč na drevo 200 mm, 40 zubov, 16 mm, s karbidovými zubami DED-H20040E
Kód: DED-H20040E
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 200 mm, 40 zubami a montážnym otvorom 16 mm. Zuby spevnené karbidom zabezpečujú presný rez a dlhšiu životnosť pri rezaní všetkých typov dreva.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre dlhšiu životnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • vhodný pre bežné stolárske a drevárske práce
Výhody a použitie
Vďaka priemeru 200 mm, 40 zubom a upínaciemu otvoru 16 mm je tento kotúč vhodný pre kompatibilné píly určené na prácu s drevom. Konštrukcia kotúča je navrhnutá tak, aby podporila stabilný rez a spoľahlivý výkon pri správnych otáčkach stroja.
  • priemer kotúča 200 mm
  • 40 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou a čistotou rezu
  • upínací otvor 16 mm
  • maximálne otáčky 7600 ot./min.
Kompatibilita
Kotúč je určený pre pílové stroje a zariadenia, ktoré podporujú kotúč s priemerom 200 mm a montážnym otvorom 16 mm. Pred použitím vždy skontrolujte technické parametre vašej píly, najmä priemer kotúča, priemer upínacieho otvoru a prípustné maximálne otáčky.
  • kompatibilný so strojmi pre kotúč 200 mm
  • určený pre uchytenie s otvorom 16 mm
  • pred montážou overte maximálne povolené otáčky stroja
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 200 mm
  • Priemer otvoru: 16 mm
  • Počet zubov: 40 ks
  • Hrúbka vretena: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm