Pílový kotúč na drevo 140 mm, 24 zubov, s karbidovými zubami DED-H14024D
Kód: DED-H14024D
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 140 mm a 24 zubami s karbidovým ostrím. Je určený na rezanie všetkých typov dreva, zuby sú spevnené pre dlhšiu životnosť a čistý rez. Priemer otvoru je 12,75 mm, maximálne otáčky 11 000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
  • určený na rezanie všetkých typov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • lepší a účinnejší rez
  • vhodný pre práce, kde záleží na presnosti a kvalite rezu
Použitie
  • na rezanie dreva
  • skontrolujte priemer kotúča a priemer upínacieho otvoru
  • dodržujte maximálne povolené otáčky
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 140 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 12,75 mm
  • Maximálne otáčky: 11 000 ot./min
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm