Rezný kotúč na hliník 250 mm, 100 zubov, otvor 30 mm DEDRA DED-H250100
Kód: DED-H250100
Možnosti doručenia
Rezný vidiový kotúč DEDRA s priemerom 250 mm je určený na presné rezanie hliníka a ďalších neželezných kovov. Má 100 zubov spevnených spekaným karbidom, otvor 30 mm a maximálne otáčky 6100 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Rezný kotúč na hliník a neželezné kovy
  • Určený na rezanie neželezných kovov vrátane hliníka
  • Zuby vystužené spekaným karbidom pre vyššiu životnosť
  • 100 zubov pre presný a čistý rez
Hlavné výhody
  • Spevnené zuby zlepšujú odolnosť pri práci
  • Špeciálne usporiadanie zubov pomáha obmedziť záber a zvyšuje účinnosť rezania
  • Priemer 250 mm a otvor 30 mm pre zodpovedajúce stolové alebo kotúčové píly
  • Maximálne otáčky 6100 ot./min.
Kompatibilita
  • Pred použitím overte rozmery a parametre stroja
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 250 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 100 ks
  • Hrúbka ozubeného vencu: 2,6 mm
  • Hrúbka telesa kotúča: 2,0 mm