Vidiový pílový kotúč na drevo 170 mm, 24 zubov, otvor 16 mm DED-H17024E
Kód: DED-H17024E
Možnosti doručenia
Vidiový pílový kotúč DEDRA na rezanie všetkých typov dreva. Má priemer 170 mm, otvor 16 mm a 24 zubov so spekaným karbidom pre dlhšiu životnosť a kvalitný rez. Maximálne otáčky sú 8900 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Vidiový pílový kotúč na drevo
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • Vhodný pre prácu s kotúčovými pílami kompatibilnými s daným priemerom a otvorom
Hlavné výhody
  • 24 zubov pre univerzálne použitie na drevo
  • Karbidové spevnenie zubov pre vyššiu trvácnosť
  • Pevná konštrukcia pre stabilný rez
  • Praktická voľba do dielne aj na montážne práce
Použitie a kompatibilita
  • Použitie na drevo
  • Kompatibilný s pílami pre kotúč s priemerom 170 mm
  • Upínací otvor 16 mm
  • Maximálne otáčky stroja nesmú prekročiť 8900 ot./min.
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 170 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 16 mm
  • Maximálne otáčky: 8900 ot./min.
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka telesa kotúča: 1,4 mm
  • Hrúbka venca: 2,2 mm