Pílový kotúč na drevo 150 mm 24 zubov, otvor 20 mm, tvrdokovový DED-H15024
Kód: DED-H15024
Možnosti doručenia
Tvrdokovový pílový kotúč DEDRA na drevo s priemerom 150 mm, 24 zubami a otvorom 20 mm. Je určený na rezanie všetkých typov dreva, má zosilnené zuby z tvrdokovu pre vyššiu odolnosť a kvalitný rez. Maximálne otáčky: 10 000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA 150 mm – presný rez a vyššia životnosť
  • určený na rezanie všetkých typov dreva
  • zuby spevnené tvrdokovom pre vyššiu odolnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • kompaktný kotúč s priemerom 150 mm
  • 24 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou rezu a čistotou rezu
Použitie a kompatibilita
Kotúč je vhodný pre kompatibilné píly a zariadenia, ktoré podporujú kotúč s priemerom 150 mm, montážnym otvorom 20 mm a maximálnymi otáčkami do 10 000 ot./min. Pred montážou odporúčame overiť rozmery a technické parametre vášho stroja.
  • kompatibilný s náradím pre kotúče s priemerom 150 mm
  • montážny otvor: 20 mm
  • maximálne otáčky: 10 000 ot./min.
  • pred použitím vždy skontrolujte zhodu rozmerov so zariadením
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 150 mm
  • Priemer otvoru: 20 mm
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka rezu (venca): 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm