Pílový kotúč na drevo 160 mm 60 zubov 20 mm DEDRA DED-HS16060
Kód: DED-HS16060
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>20 ks)
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 160 mm, 60 zubami a montážnym otvorom 20 mm je určený na pozdĺžne aj priečne rezanie mäkkého aj tvrdého dreva. Vyrobený z kvalitnej ocele pre dlhšiu životnosť, s maximálnymi otáčkami 9500 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo 160 mm – presný rez pre mäkké aj tvrdé drevo
Stalový pílový kotúč DEDRA DED-HS16060 je určený na priečne aj pozdĺžne rezanie mäkkého a tvrdého dreva. Vďaka priemeru 160 mm, 60 zubom a precíznemu spracovaniu ponúka čistý a kontrolovaný rez pri bežnom použití v dielni aj pri hobby práci.
  • určený na priečne aj pozdĺžne rezanie dreva
  • vhodný na mäkké aj tvrdé drevo
  • 60 zubov pre presnejší a čistejší rez
  • vyrobený z kvalitnej ocele pre dlhšiu životnosť
  • štandardný otvor 20 mm pre kompatibilné píly
Hlavné výhody
  • Presné rezanie – 60 zubov pomáha dosiahnuť hladší rez pri práci s drevom.
  • Odolné spracovanie – oceľové prevedenie je navrhnuté na dlhodobé používanie.
  • Univerzálne použitie – kotúč je vhodný na pozdĺžne aj priečne rezy.
  • Správne rozmery – priemer 160 mm a montážny otvor 20 mm uľahčujú výber vhodnej píly.
Použitie
Kotúč je vhodný pre píly na drevo s priemerom 160 mm a montážnym otvorom 20 mm. Je určený na rezanie mäkkého aj tvrdého dreva, či už pri priečnych alebo pozdĺžnych rezoch. Pred montážou vždy skontrolujte zhodu rozmerov s vaším elektrickým náradím.
  • na rezanie dreva v dielni aj domácich podmienkach
  • na priečne a pozdĺžne rezy
  • pred použitím overte priemer kotúča a priemer upevňovacieho otvoru
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 160 mm
  • Priemer upevňovacieho otvoru: 20 mm
  • Maximálne otáčky: 9500 ot./min
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka ozubeného ???ca: 1,4 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,6 mm
  • Technické údaje: Priemer kotúča: 160 mm; Priemer upevňovacieho otvoru: 20 mm; Maximálne otáčky: 9500 ot./min