Pilový kotúč na drevo 185 mm, 60 zubov, otvor 20 mm DED-H18560
Kód: DED-H18560
Možnosti doručenia
Pilový kotúč na drevo 185 mm s 60 zubami a otvorom 20 mm. Zuby s karbidovým spevnením zvyšujú odolnosť a pomáhajú dosiahnuť čistý a presný rez pri rezaní všetkých typov dreva.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pilový kotúč na drevo DEDRA 185 mm – presný rez s dlhšou životnosťou
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • 60 zubov pre jemnejší a presnejší rez
  • kompaktný priemer 185 mm
  • otvor 20 mm pre bežné upínanie
Použitie a výhody
  • vyššia odolnosť zubov vďaka karbidovému spevneniu
  • lepšia kvalita rezu
  • vhodný pre presné rezanie drevených materiálov
  • skutočný rozmer je uvedený v technických údajoch
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 185 mm
  • Priemer otvoru: 20 mm
  • Maximálne otáčky: 8200 ot./min.
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka vretena: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm