Pílový kotúč na drevo DEDRA 350 mm 30 mm 80 zubov DED-H35080
Kód: DED-H35080
Možnosti doručenia
Pílový kotúč DEDRA na drevo s priemerom 350 mm a upínacím otvorom 30 mm. Má 80 zubov spevnených tvrdokovom, čo zvyšuje odolnosť a pomáha dosiahnuť čistý rez pri rezaní všetkých typov dreva. Maximálne otáčky: 4300 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA H35080
Pílový kotúč DEDRA H35080 je určený na rezanie všetkých druhov dreva. Vďaka 80 zubom s karbidovým spevnením ponúka vyššiu odolnosť zubov a pomáha dosiahnuť čistejší a účinnejší rez. Ide o praktickú voľbu pre dielňu aj domácu prácu so stolovou alebo kotúčovou pílou, ktorá používa otvor s priemerom 30 mm.
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • 80 zubov pre presnejší a čistejší rez
  • veľký priemer kotúča 350 mm
  • upínací otvor 30 mm
  • maximálne otáčky 4300 ot./min
Výhody a použitie
  • vyššia odolnosť zubov vďaka karbidovému spevneniu
  • vhodný na presné rezanie dreva
  • zachovanie výkonu aj pri pravidelnom používaní
  • pred montážou skontrolujte parametre vašej píly
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 350 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 80 ks
  • Hrúbka ráfika: 3,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 2,2 mm