Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami 130 mm, 30 zubov, otvor 20 mm DED-H13030
Kód: DED-H13030
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s karbidovými zubami je určený na rezanie všetkých typov dreva. Má priemer 130 mm, otvor 20 mm, 30 zubov a je vhodný na maximálne otáčky 11 700 ot./min. Karbidové spevnenie zubov zvyšuje životnosť aj kvalitu rezu.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
Pílový kotúč DEDRA H13030 je určený na rezanie všetkých typov dreva. Karbidom spevnené zuby zvyšujú odolnosť kotúča a zároveň prispievajú k čistejšiemu a účinnejšiemu rezu. Vďaka priemeru 130 mm a otvoru 20 mm je vhodný pre kompatibilné pílové a kotúčové náradie s odpovedajúcimi parametrami.
  • Určený na rezanie všetkých typov dreva
  • Zuby spevnené karbidom pre dlhšiu životnosť
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • Kompaktný rozmer pre presné použitie
  • Vhodný pre náradie s priemerom upínacieho otvoru 20 mm
Hlavné výhody
  • 30 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou rezu a čistotou rezu
  • Maximálne otáčky 11 700 ot./min. pre použitie v rámci odporúčaných parametrov
  • Hrúbka kotúča 1,4 mm a hrúbka vence 2,2 mm pre stabilné vedenie rezu
  • Karbidové spevnenie zubov pre vyššiu odolnosť pri práci v dreve
Použitie a kompatibilita
  • Na rezanie dreva
  • Priemer kotúča 130 mm
  • Upínací otvor 20 mm
  • Maximálne otáčky náradia musia zodpovedať hodnote kotúča
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 130 mm
  • Priemer otvoru: 20 mm
  • Maximálne otáčky: 11 700 ot./min.
  • Počet zubov: 30 ks
  • Hrúbka vence: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm