Pílový kotúč na drevo 400 mm 40 zubov otvor 30 mm DED-H40040
Kód: DED-H40040
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>20 ks)
Možnosti doručenia
Pílový kotúč DEDRA na drevo s priemerom 400 mm, otvorom 30 mm a 40 zubami. Zuby sú spevnené tvrdokovom pre lepší rez a dlhšiu životnosť. Vhodný na rezanie všetkých typov dreva, s maximálnymi otáčkami 3800 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA 400 mm
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • zuby vystužené karbidom spájkovaným
  • zlepšená odolnosť zubov
  • vyššia kvalita a účinnosť rezu
  • priemer 400 mm pre prácu s vhodnými pílami
Hlavné výhody
  • 40 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou rezu a čistotou rezu
  • otvor 30 mm pre kompatibilné uchytenie
  • maximálne otáčky 3800 ot./min.
Použitie a kompatibilita
Kotúč je určený pre píly a zariadenia, ktoré podporujú pílový kotúč s priemerom 400 mm, montážnym otvorom 30 mm a maximálnymi otáčkami do 3800 ot./min. Pred použitím vždy skontrolujte zhodu parametrov s vaším náradím. Veľkosť uvedená na fotografii je iba ilustračná; rozhodujúce sú technické údaje v popise produktu.
  • na rezanie všetkých druhov dreva
  • kompatibilný s náradím pre kotúče s otvorom 30 mm
  • vhodný pre stroje s maximálnymi otáčkami do 3800 ot./min.
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 400 mm
  • Priemer montážneho otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 40 ks
  • Hrúbka venca: 3,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 2,2 mm