Pílový kotúč na drevo s tvrdokovovými zubami 350 mm, 24 zubov, otvor 30 mm DED-HL35024
Kód: DED-HL35024
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s tvrdokovovými zubami pre presné rezanie všetkých typov dreva. Má priemer 350 mm, 24 zubov a otvor 30 mm. Špeciálny tvar zubov umožňuje aj bezpečnejšie rezanie dreva s kovovou prekážkou do 3 mm.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s tvrdokovovými zubami
Pílový kotúč DEDRA DED-HL35024 je určený na rezanie všetkých druhov dreva. Tvrdokovové zuby zvyšujú odolnosť kotúča a charakteristický tvar zubov pomáha pri bezpečnom reze aj v materiáli, v ktorom sa nachádza oceľová prekážka do hrúbky 3 mm. Ide o praktické riešenie pre presné a spoľahlivé rezanie v dielni aj na stavbe.
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • tvrdokovové zuby pre vyššiu odolnosť
  • umožňuje bezpečné rezanie materiálu s oceľovou prekážkou do 3 mm
  • vhodný pre bežné stolárske a montážne práce
Výhody a použitie
  • 24 zubov pre univerzálne použitie
  • priemer 350 mm pre väčšie formáty reziva
  • montážny otvor 30 mm pre zodpovedajúce píly
  • prehľadné a praktické riešenie pre dielenské použitie
Kompatibilita
Kotúč je vhodný pre píly a zariadenia, ktoré podporujú kotúč s priemerom 350 mm a montážnym otvorom 30 mm. Pred montážou si vždy skontrolujte parametre vašej píly a odporúčania výrobcu zariadenia.
  • kompatibilný s pílami pre kotúč s priemerom 350 mm
  • určený pre upnutie s otvorom 30 mm
  • pred použitím skontrolujte technické požiadavky stroja
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 350 mm
  • Priemer montážneho otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka vencu: 3,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 2,2 mm