Pílový kotúč na drevo 200 mm / 30 mm, 60 zubov, karbidový DED-H20060
Kód: DED-H20060
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo s priemerom 200 mm, otvorom 30 mm a 60 zubami. Karbidové zuby zabezpečujú dlhšiu životnosť a presnejší rez pri rezaní všetkých typov dreva. Max. otáčky: 7600 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • zubové ostrie spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • vhodný na presnejšie spracovanie dreva
Hlavné výhody
  • karbidové zuby pre vyššiu odolnosť
  • 60 zubov pre jemnejší a presnejší rez
  • priemer 200 mm pre kompatibilné stolové a ručné píly s daným upnutím
  • maximálne otáčky až 7600 ot./min.
Použitie a kompatibilita
Kotúč je vhodný pre píly určené na kotúče s priemerom 200 mm a upínacím otvorom 30 mm. Pred použitím vždy skontrolujte, či vaša píla zodpovedá týmto rozmerom a či neprekračuje povolené maximálne otáčky kotúča. Fotografia môže mať ilustračný rozmer – rozhodujú technické údaje v popise produktu.
  • kompatibilný s pílovými pílami pre kotúče s priemerom 200 mm
  • upínací otvor 30 mm
  • dodržujte maximálne otáčky 7600 ot./min.
  • pred montážou overte rozmery a technické parametre vašej píly
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 200 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 7600 ot./min.
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm