Kotúč na drevo 200 mm 24 zubov 30 mm DEDRA DED-H20024
Kód: DED-H20024
Možnosti doručenia
Kotúčová píla na drevo DEDRA s priemerom 200 mm, 24 zubmi a otvorom 30 mm. Zuby spevnené v doštičkách z tvrdokovu zabezpečujú kvalitné a presné rezanie všetkých druhov dreva. Max. otáčky: 7600 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Kotúč na drevo pre čistý a presný rez
Kotúčová píla DEDRA DED-H20024 je určená na rezanie všetkých druhov dreva. Zuby sú vystužené spekaným karbidom, čo zvyšuje ich odolnosť a zároveň pomáha dosiahnuť kvalitnejší a efektívnejší rez. Vďaka priemeru 200 mm, 24 zubom a otvoru 30 mm je vhodná ako praktický rezací kotúč pre stolové aj ručné píly, ktoré zodpovedajú týmto parametrom.
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • zuby vystužené spekaným karbidom pre vyššiu odolnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • priemer 200 mm a otvor 30 mm
  • 24 zubov pre vyvážený rezací výkon
Výhody a použitie
  • vhodný na bežné drevárske rezanie
  • spekaný karbid zvyšuje odolnosť zubov
  • presne zodpovedajúce rozmery sú dôležité pre kompatibilitu
  • vhodný pre používateľov, ktorí hľadajú spoľahlivý kotúč na drevo
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 200 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 7600 ot./min
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm