Pílový kotúč na drevo 200 mm 60 zubov 30 mm DEDRA DED-HS20060
Kód: DED-HS20060
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 200 mm, 60 zubami a otvorom 30 mm. Je určený na pozdĺžne aj priečne rezanie mäkkého i tvrdého dreva. Oceľové prevedenie zvyšuje odolnosť a kotúč je vhodný na otáčky až 8 500 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA 200 mm, 60 zubov
  • Určený na priečne aj pozdĺžne rezanie dreva
  • Vhodný na mäkké aj tvrdé drevo
  • Vyrobený z kvalitnej ocele pre dlhšiu životnosť
  • 60 zubov pre vyvážený rez a dobrú kontrolu pri práci
Hlavné výhody
  • Presné spracovanie dreva v bežných stolárskych aplikáciách
  • Otvor s priemerom 30 mm pre kompatibilitu s príslušnými pílami
  • Maximálne otáčky až 8 500 ot./min pre použitie v odporúčaných podmienkach
  • Hrúbka kotúča 1,8 mm a hrúbka venca 1,4 mm pre stabilný chod
Použitie
  • Vhodný na stolové a iné píly určené pre kotúče s priemerom 200 mm
  • Pred montážou overte priemer upínacieho otvoru 30 mm
  • Dodržujte maximálne otáčky 8 500 ot./min
  • Veľkosť zobrazená na fotografii je len ilustračná, rozhodujú technické údaje
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 200 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 8 500 ot./min
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka venca: 1,4 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,8 mm
  • Technické údaje: Priemer kotúča: 200 mm; priemer upínacieho otvoru: 30 mm; maximálne otáčky: 8 500 ot./min