Pilový kotúč na drevo 300 mm 100 zubov s karbidovými zubami DED-H300100
Kód: DED-H300100
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>20 ks)
Možnosti doručenia
Pilový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 300 mm a otvorom 30 mm je určený na rezanie všetkých typov dreva. Má 100 zubov spevnených karbidom pre dlhšiu životnosť a čistý, presný rez. Maximálne otáčky sú 5000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pilový kotúč na drevo 300 mm s karbidovými zubami
Kvalitný pilový kotúč DEDRA je určený na rezanie všetkých typov dreva. Zuby sú spevnené karbidom, čo prispieva k vyššej odolnosti, lepšej kvalite rezu a efektívnejšej práci. Vďaka priemeru 300 mm, 100 zubom a otvoru 30 mm ide o presne spracovaný kotúč pre spoľahlivé použitie v kompatibilných pílach.
  • určený na rezanie všetkých typov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre dlhšiu životnosť
  • 100 zubov pre presnejší rez
  • priemer kotúča 300 mm
  • upínací otvor 30 mm
  • maximálne otáčky 5000 ot./min.
Hlavné výhody
  • vyššia odolnosť zubov vďaka karbidovému spevneniu
  • presnejší a čistejší rez
  • vhodný pre bežné drevárske práce
  • stabilné technické spracovanie
Použitie a kompatibilita
Kotúč je vhodný pre píly a zariadenia určené na použitie s kotúčom s priemerom 300 mm, s montážnym otvorom 30 mm a maximálnymi otáčkami do 5000 ot./min. Pred montážou si vždy overte kompatibilitu s konkrétnym náradím.
  • vhodný do kompatibilných kotúčových píl na drevo
  • skontrolujte priemer kotúča 300 mm
  • skontrolujte priemer upínacieho otvoru 30 mm
  • dodržte maximálne otáčky 5000 ot./min.
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 300 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 100 ks
  • Hrúbka venca: 3 mm
  • Hrúbka kotúča: 2 mm