Pílový kotúč na drevo 200 mm 24 zubov DED-H20024E
Kód: DED-H20024E
Možnosti doručenia
Pílový kotúč DEDRA s priemerom 200 mm a 24 zubmi je určený na rezanie všetkých typov dreva. Zuby sú spevnené sintraným karbidom pre vyššiu odolnosť a čistejší rez. Priemer otvoru je 16 mm, maximálne otáčky 7600 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
Pílový kotúč DEDRA H20024E je určený na rezanie všetkých typov dreva. Karbidom spevnené zuby zvyšujú odolnosť nástroja a zároveň pomáhajú dosiahnuť čistejší a efektívnejší rez. Vďaka priemeru 200 mm, 24 zubom a upevňovaciemu otvoru 16 mm je vhodný pre kompatibilné stolové aj ručné píly.
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť a lepšiu kvalitu rezu
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • 24 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou rezu a čistotou rezu
  • Výrobca uvádza aj montážny otvor s priemerom 16 mm
  • Skutočný rozmer je uvedený v technickom popise produktu
Použitie a kompatibilita
  • Použitie na rezanie dreva
  • Vhodný pre píly s kotúčom 200 mm a otvorom 16 mm
  • Maximálne otáčky musia zodpovedať hodnote uvedenej výrobcom stroja
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 200 mm
  • Priemer otvoru: 16 mm
  • Maximálne otáčky: 7600 ot./min
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm