Pílový kotúč na drevo 190 mm 40 zubov otvor 16 mm karbidový DED-H19040E
Kód: DED-H19040E
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>20 ks)
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 190 mm a otvorom 16 mm je určený na rezanie všetkých typov dreva. 40 zubov s karbidovým spevnením zabezpečuje presnejší rez a dlhšiu životnosť kotúča. Max. otáčky: 8000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezania
  • Vhodný pre používanie s kotúčovými pílami s otvorom 16 mm
Hlavné výhody
  • 40 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou rezu a jeho čistotou
  • Priemer 190 mm vhodný pre menšie a stredne veľké píly
  • Otvor 16 mm pre kompatibilitu s príslušným upínaním
  • Maximálne otáčky 8000 ot./min. pre bezpečné použitie podľa parametrov výrobcu
Kompatibilita
Kotúč je určený pre kotúčové píly a iné nástroje, ktoré podporujú pílový kotúč s priemerom 190 mm a upínacím otvorom 16 mm. Pred použitím vždy skontrolujte zhodu rozmerov aj povolené otáčky vášho stroja.
  • Priemer kotúča: 190 mm
  • Priemer montážneho otvoru: 16 mm
  • Maximálne otáčky zariadenia musia zodpovedať parametrom kotúča
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 190 mm
  • Priemer otvoru: 16 mm
  • Maximálne otáčky: 8000 ot./min.
  • Počet zubov: 40 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm