Pílový kotúč na drevo 210 mm, 60 zubov, karbidový DED-H21060
Kód: DED-H21060
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>20 ks)
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 210 mm a 60 zubami je určený na presné rezanie všetkých typov dreva. Karbidové (vidiové) zuby zvyšujú odolnosť a zlepšujú kvalitu rezu. Kotúč má otvor 30 mm, hrúbku 1,4 mm a maximálne otáčky 7 250 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
  • určený na rezanie všetkých typov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • 60 zubov pre hladší a presnejší rez
  • kompatibilný s pokosovou pílou DED7739
Hlavné výhody
  • vyššia odolnosť zubov vďaka karbidovému spevneniu
  • kvalitnejší a účinnejší rez
  • vhodný na presné práce s drevom
  • technické rozmery uvedené priamo v popise produktu
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 210 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 7250 ot./min
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm