Pílový kotúč na drevo 350 mm / 30 mm, 40 zubov, tvrdokovový DED-H35040
Kód: DED-H35040
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 350 mm a otvorom 30 mm je určený na rezanie všetkých typov dreva. Má 40 zubov s tvrdokovovým spevnením pre dlhšiu životnosť a kvalitný, presný rez. Maximálne otáčky: 4300 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s tvrdokovovými zubami
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • Zuby spevnené tvrdokovom pre vyššiu odolnosť
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • Skutočný rozmer nájdete v popise produktu
Hlavné výhody
  • Priemer kotúča 350 mm pre prácu s väčšími formátmi dreva
  • 40 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou rezu a jeho čistotou
  • Upínací otvor 30 mm pre kompatibilitu s vhodnými pílami
  • Maximálne otáčky 4300 ot./min.
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 350 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 40 ks
  • Hrúbka ráfika: 3,2 mm
  • Hrúbka telesa kotúča: 2,2 mm