Vidiový pilový kotúč na drevo 160 mm, 16 zubov, otvor 20 mm DED-H16016
Kód: DED-H16016
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>20 ks)
Možnosti doručenia
Vidiový pílový kotúč DEDRA na rezanie všetkých typov dreva. Má priemer 160 mm, 16 zubov, otvor 20 mm a je určený na presné a účinné rezanie s vyššou životnosťou zubov.
Detailné informácie
Podrobný popis
Vidiový pilový kotúč na drevo DEDRA DED-H16016
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • zuby vystužené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • lepší kvalita a účinnosť rezania
  • zodpovedá parametrom uvedeným v popise produktu
Hlavné výhody
  • 160 mm priemer kotúča pre bežné stolové a ručné píly s kompatibilným upnutím
  • 16 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou rezu a čistotou rezu
  • upínací otvor 20 mm
  • maximálne otáčky 9 500 ot./min.
  • hrúbka viečka kotúča 1,4 mm a hrúbka vencu 2,2 mm
Použitie
  • vhodný na prácu s drevom
  • pred montážou skontrolujte priemer kotúča 160 mm
  • overte zhodu otvoru 20 mm s vaším náradím
  • dodržte maximálne otáčky píly aj kotúča
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 160 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 20 mm
  • Počet zubov: 16 ks
  • Hrúbka vencu: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm