Pílový kotúč na drevo 190 mm, 24 zubov, otvor 16 mm, vidiový DED-H19024E
Kód: DED-H19024E
Možnosti doručenia
Vidiový pílový kotúč na drevo s priemerom 190 mm, 24 zubami a otvorom 16 mm. Určený na rezanie všetkých typov dreva, s maximálnymi otáčkami 8000 ot./min. Zuby zo spekaného karbidu zvyšujú odolnosť aj kvalitu rezu.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s vidiovými zubami
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Podporuje kvalitnejší a účinnejší rez
  • Praktický rozmer 190 mm pre kompatibilné ručné aj stolové píly
Použitie a kompatibilita
Kotúč je vhodný pre píly s upínacím otvorom 16 mm a pre nástroje, ktoré umožňujú použitie kotúča s priemerom 190 mm. Pri výbere vždy skontrolujte priemer kotúča, priemer upínacieho otvoru a maximálne povolené otáčky vášho náradia. Uvedené rozmery sa riadia skutočnými technickými údajmi produktu, nie ilustračným rozmerom na fotografii.
  • Pre píly určené na kotúč 190 mm
  • Upínací otvor 16 mm
  • Maximálne otáčky musia zodpovedať parametrom náradia
  • Fotografia môže mať ilustračný rozmer, rozhodujú technické údaje
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 190 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 16 mm
  • Maximálne otáčky: 8000 ot./min
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka zuba / ozubenia: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm