Pílový kotúč na drevo 130 mm, 14 zubov, otvor 20 mm, karbidový DED-H13014
Kód: DED-H13014
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 130 mm a 14 zubmi je určený na rezanie všetkých typov dreva. Karbidové zuby zvyšujú odolnosť, kvalitu rezu a majú otvor 20 mm.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
  • určený na rezanie všetkých typov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • 14 zubov pre univerzálne použitie
Výhody pre prácu s drevom
  • stabilný rez vďaka 130 mm priemeru kotúča
  • 20 mm montážny otvor pre vhodné upnutie
  • maximálne otáčky 11 700 ot./min.
  • hrúbka venca 2,2 mm
  • hrúbka kotúča 1,4 mm
Použitie
  • vhodný na drevo
  • pred použitím overte kompatibilitu rozmerov a otáčok
  • fotografia má iba ilustračný charakter, skutočný rozmer je uvedený v parametroch
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 130 mm
  • Priemer otvoru: 20 mm
  • Počet zubov: 14 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm