DEDRA pílový kotúč na drevo 400 mm 60 zubov otvor 30 mm DED-HS40060
Kód: DED-HS40060
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 400 mm, 60 zubami a otvorom 30 mm je určený na priečne aj pozdĺžne rezanie mäkkého aj tvrdého dreva. Vyrobený z kvalitnej ocele pre dlhú životnosť, maximálne otáčky sú 3800 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA HS40060
  • určený na priečne aj pozdĺžne rezanie dreva
  • vhodný na mäkké aj tvrdé drevo
  • oceľové vyhotovenie pre dlhšiu životnosť
  • 60 zubov pre všestranné použitie
Hlavné výhody
Kotúč je vyrobený z kvalitnej ocele, ktorá pomáha udržať vysokú odolnosť pri pravidelnom používaní. Veľký priemer 400 mm umožňuje efektívnu prácu pri väčších rezoch a otvor 30 mm zabezpečuje kompatibilitu s pílovými zariadeniami určenými pre tento rozmer. Maximálne otáčky 3800 ot./min. je potrebné dodržať pre bezpečné používanie.
  • kvalitná oceľová konštrukcia
  • veľký priemer 400 mm
  • otvor na uchytenie 30 mm
  • maximálne otáčky 3800 ot./min.
Použitie
  • na rezanie mäkkého aj tvrdého dreva
  • na priečne aj pozdĺžne rezy
  • overte priemer 400 mm a otvor 30 mm pred montážou
  • dodržte maximálne otáčky 3800 ot./min.
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 400 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka vonkajšieho okraja: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 2,4 mm
  • Technické údaje: Priemer kotúča: 400 mm; priemer upevňovacieho otvoru: 30 mm; maximálne otáčky: 3800 ot./min.