Pílový kotúč na drevo 450 mm 60 zubov 30 mm karbidový DED-H45060
Kód: DED-H45060
Možnosti doručenia
Karbidový pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 450 mm, 60 zubami a otvorom 30 mm. Je určený na rezanie všetkých typov dreva, pričom spevnené zuby zvyšujú odolnosť a kvalitu rezu.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo 450 mm s karbidovými zubami
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • značka DEDRA
Hlavné výhody
Kotúč má 60 zubov, čo prispieva k presnému a kontrolovanému rezaniu. Priemer 450 mm a montážny otvor 30 mm sú dôležité údaje pre správny výber a kompatibilitu so strojom. Maximálne otáčky 3400 ot./min. treba pri používaní dodržať pre bezpečnú a správnu prevádzku.
  • 60 zubov pre presnejší rez
  • priemer kotúča 450 mm
  • montážny otvor 30 mm
  • maximálne otáčky 3400 ot./min.
Použitie
  • na rezanie dreva
  • overte priemer kotúča a montážneho otvoru
  • skontrolujte maximálne otáčky stroja pred použitím
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 450 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka ráfika: 3,5 mm
  • Hrúbka tela kotúča: 2,5 mm