Pílový kotúč na drevo 300 mm 60 zubov 30 mm otvor DEDRA DED-H30060
Kód: DED-H30060
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 300 mm, 60 zubami a upínacím otvorom 30 mm. Zuby s tvrdokovovým spevnením zabezpečujú presnejší a čistejší rez pri práci s rôznymi typmi dreva. Maximálne otáčky: 5000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA 300 mm, 60 zubov
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezu
Použitie a kompatibilita
  • Vhodný na bežné rezanie dreva
  • Pred použitím skontrolujte zhodu rozmerov a otáčok
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 300 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 5000 ot./min
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka rímsy: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm