Kotúč na drevo 250 mm 60 zubov 30 mm s karbidovými zubami DED-H25060
Kód: DED-H25060
Možnosti doručenia
Kotúčová píla na drevo DEDRA s priemerom 250 mm, 60 zubami a otvorom 30 mm je určená na presné rezanie všetkých typov dreva. Zuby spevnené karbidom zvyšujú odolnosť aj kvalitu rezu, maximálne otáčky sú 6100 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Kotúčový list na drevo s karbidovými zubami
  • karbidové zuby pre vyššiu odolnosť a dlhšiu životnosť
  • určený na rezanie všetkých typov dreva
  • presnejší a účinnejší rez
Použitie a kompatibilita
  • rozmer na fotografii je iba ilustračný
  • pred montážou skontrolujte priemer kotúča, otvoru a otáčky
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 250 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 6100 ot./min
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka ráfika: 2,8 mm
  • Hrúbka tela kotúča: 1,8 mm