Pílový kotúč na drevo 300 mm / 30 mm, 40 zubov, s karbidovými zubami DED-H30040
Kód: DED-H30040
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 300 mm a otvorom 30 mm je určený na presné rezanie všetkých typov dreva. Má 40 zubov spevnených karbidom pre kvalitnejší a účinnejší rez a je určený na otáčky až 5000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
  • Určený na rezanie všetkých typov dreva
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezu
Výhody pre používanie v dielni aj domácnosti
Vďaka 40 zubom ponúka kotúč dobrý pomer medzi rýchlosťou rezu a čistotou rezu. Priemer 300 mm a otvor 30 mm zodpovedajú uvedenému uchyteniu, pričom maximálne otáčky 5000 ot./min. pomáhajú bezpečne a efektívne pracovať v rámci odporúčaných parametrov náradia.
  • 40 zubov pre vyvážený rez
  • Priemer kotúča 300 mm
  • Montážny otvor 30 mm
  • Maximálne otáčky 5000 ot./min.
Kompatibilita
  • DED7754
  • DED7745
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 300 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 40 ks
  • Hrúbka venca: 3 mm
  • Hrúbka kotúča: 2 mm