Hrazdy na strop

Malé, ale účinné. Aj tak by sa dali opísať hrazdy na strop. Ak nemáte veľa miesta, a chcete v byte využiť každý centimeter, hrazda na strop bude ideálne riešenie. Jednoducho sa inštaluje, a hodí sa do miestností s nižším stropom.

#ShowMore#

Hrazdy na strop zaberú minimum miesta

 

  • Hrazda na strop sa skladá z jednouchej oceľovej konštrukcie – jedna nosná tyč s rukoväťami, pevnými úchytmi na stenu a dvomi menšími rukoväťami.
  • Napriek svojej konštrukcii je pevná, a bez problémov drží na stene. Montáž sa robí pomocou skrutiek, a takáto hrazda má zaťaženie 90 kg.
  • Všetky rukoväte sú protišmykové, čo je žiadané, hlavne keď visíte pri cvikoch vo vzduchu.
  • Na tejto hrazde nemusíte cvičiť len jeden cvik – zdvih hore a dole. Vďaka pozdĺžne aj priečne umiestneným rukovätiam môžete na hrazde na strope praktizovať viac ako 10 rôznych variácií cvikov.

 

Viete aké zdravotné benefity vám poskytne cvičenie na hrazde na strope?

Hrazdy na strop, ale aj tie klasické sú ideálne pre všetkých, ktorí si chcú zlepšiť kondíciu a skrášliť telo pomocou posilňovania s vlastnou váhou. Tento druh športu je určený pre každého, pretože pomáha nielen spaľovať kalórie či budovať svalstvo, ale aj zlepšovať zdravie.

Pri pravidelnom posilňovaní na hrazde sa vám zlepší držanie tela, získate silu v rukách a posilníte si takzvaný core – stred tela. Silný core znamená lepšiu rovnováhu a pevné brucho, a pozor nielen svalstvo, ktoré vidíme ale aj vnútorné svaly brucha, ktoré sú veľmi dôležité. Ak má niekto silný stred tela, znamená to, že má aj lepšie zdravie a menšie riziko úrazov aj v staršom veku.

Na hrazde na strope môžu cvičiť muži, ženy aj deti, dokonca aj starší ľudia, len treba začať. Už pár opakovaní denne vám dokáže výrazne zlepšiť kondíciu a zdravie, čo by ste mali pozorovať už po prvom mesiaci cvičenia na hrazde.

Najpredávanejšie

Hrazda na strop NS-316
Hrazda na strop NS-316
Vypredané
Kód: J-131600
 
€34,99
(€29,16 bez DPH)
Hrazda na strop NS-317
Hrazda na strop NS-317
Vypredané
Kód: J-131700
 
€39,99
(€33,33 bez DPH)
2 položiek celkom
Hrazda na strop NS-316
€29,16 bez DPH
€34,99

Hlavné funkcie model NS-316 vystužená oceľová konštrukcia 4 protišmykové rukoväte rám s konštrukčným profilom 50 x 50 mm priemer rukovätí 30 mm...

Kód: J-131600
Hrazda na strop NS-317
€33,33 bez DPH
€39,99

Hlavné funkcie model NS-317 Zosilnená oceľová konštrukcia 6 protišmykových rukovätí rám s konštrukčným profilom 50 x 50 mm priemer rukovätí 30 mm...

Kód: J-131700
Platba kartou
Bezpečná platba kartou
U nás sa nemusíte báť platiť kartou. Vaše údaje starostlivo chránime a nikomu neposkytujeme.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Starostlivo a rýchlo zabalíme Vašu objednávku.
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Vždy odpovieme na Vaše otázky a ochotne Vám pomôžeme
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz