PERFECTA-T 32 - Ústredňa alarmu s telefónnym dialerom PSTN - SATEL
Kód: EC-21768Súvisiaci tovar
Detektor pohybu 2381- je spoľahlivé riešenie na automatické spínanie osvetlenia alebo iných zariadení pri zaznamenaní pohybu. Pomáha zvýšiť komfort, šetriť energiu a zlepšiť...
Výrobca: Genevo
Výrobca: Vidicon
Výrobca: Genevo
Senzor pohybu O-OR-CR-275/W je praktický stropný ultrazvukový senzor s 360° detekciou, určený na presné snímanie pohybu aj prítomnosti v miestnosti. Vďaka citlivému nastaveniu...
Genevo
Satel
Satel Typ senzora: PIR - Pasívne infračervené
Výrobca: Genevo
Pohybový senzor Orno O-OR-CR-262/W s detekčným uhlom 220° je určený na automatické ovládanie osvetlenia v exteriéri. Vďaka krytiu IP65 spoľahlivo funguje aj vo vonkajšom...
Podrobný popis
PERFECTA-T 32 -Ústredňa alarmu s telefónnym vytáčaním PSTN - SATEL
Ústredňa PERFECTA-T 32 je určená na ochranu malých a stredne veľkých objektov, ako sú byty, rodinné domy a kancelárie. Systém založený na ústredni PERFECTA–T 32 sa vyznačuje jednoduchou
konfiguráciou a ľahkou a intuitívnou obsluhou. Slúžia na to klávesnice. Možné je tiež ovládanie pomocou diaľkových ovládačov pracujúcich v pásme frekvencie 433 MHz (po pripojení k ústredni modulu INT–RX–S). Zabudovaný telefónny vytáčač PSTN môže slúžiť na realizáciu monitorovania udalostí (napr. na monitorovaciu stanicu agentúry ochrany) a hlasové upozornenia, ako aj na audio overovanie (počúvanie zvukov z chráneného objektu).
Vlastnosti ústredne PERFECTA-T 32:
- Zhoda: EN50131 Grade 2
- Počet vstupov: od 8 do 32 programovateľných drôtových vstupov
- Počet výstupov: od 4 do 12 programovateľných drôtových výstupov
- Napájacie výstupy: 2 na základnej doske
- Zabudované moduly: telefónny vytáčač PSTN, hlasové, akustické overovanie alarmu
- Počet zón systému: 2 (3 režimy dohľadu v každej zóne)
- Ovládanie systému: klávesnica PRF–LCD (do 4), diaľkové ovládače
- Aktualizácia softvéru: Áno
- Možno počet hesiel: 15 a 1 (servisné)
- Úprava názvov: Áno (užívateľov, zón, vstupov, výstupov a modulov)
- Časovače: Áno, 8
- Pamäť: 3584 udalostí
- Zabudovaný impulzný napájací zdroj: Áno
- Programovanie nastavení ústredne: Áno, klávesnica a počítač s programom PERFECTA Soft
Technická špecifikácia:
| PERFECTA-T 32 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Výstup KPD | 500 mA / 12 V DC |
| Programovateľné drôtové výstupy | 4 |
| Maximálny počet programovateľných výstupov | 16 |
| Napájacie výstupy | 2 |
| Komunikačné zbernice | 1 |
| Klávesnice | do 4 |
| Stupeň zabezpečenia podľa EN 50131 | Grade 2 |
| Odporúčaný transformátor | 40 VA |
| Užívatelia | 15 |
| Maximálny počet programovateľných vstupov | 32 |
| Rozsah výstupných napätí | 10,5 V…14 V DC |
| Nabíjací prúd akumulátora | 500 |
| Výstupné napätie napájacieho zdroja | 12 |
| Telefónne čísla pre upozornenia | 8 |
| Výstupný prúd napájacieho zdroja | 2 |
| Programovateľné nízkoproudé výstupy | 25 mA / 12 V DC |
| Programovateľné vysokoproudé výstupy | 1000 mA / 12 V DC |
| Výstup AUX | 500 mA / 12 V DC |
| Hmotnosť | 100 |
| Pamäť udalostí | 3584 |
| Zóny | 2 |
| Časovače | 8 |
| Rozmery dosky elektroniky | 160 x 68 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -10…+55 °C |
| Napájacie napätie (±15%) | 18 |
| Odber prúdu v pohotovostnom režime | 100 |
| Maximálny odber prúdu | 160 |
| Hlasové správy | 16 |
| Maximálna vlhkosť | 93±3% |
| Odber prúdu z akumulátora – v pohotovostnom režime | 90 |
| Napätie hlásenia poruchy akumulátora (±10%) | 11 |
| Napätie odpojenia akumulátora (±10%) | 10,5 |
| Trieda prostredia podľa EN50130-5 | II |
| Maximálny odber prúdu z akumulátora | 130 |
| Drôtové programovateľné vstupy | 8 |
Satel Typ snímača: PIR - pasívny infračervený
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE20 na zabudovanie do podhľadu s detekciou 360° a dosahom až 6 m. Umožňuje nastaviť čas svietenia od 10 sekúnd do 7 minút aj citlivosť svetla...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
PIR pohybový senzor O-OR-CR-253 od Orno je spoľahlivý stropný senzor pohybu pre domácnosti aj komerčné priestory. Vďaka 360° detekcii, trom detektorom a dosahu až 10 m efektívne...
Stropný pohybový senzor 360° O-OR-CR-263 je kompaktný PIR senzor určený na automatické spínanie osvetlenia a iných elektrických zariadení. Vďaka 360° detekcii, povrchovej...
Pohybový senzor O-OR-CR-261/B je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka PIR technológii a detekčnému uhlu 160° spoľahlivo reaguje na pohyb v...
Genevo
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoru.Zapustený dizajn pre nenápadnú inštaláciu.Energeticky úsporný senzor šetriaci elektrinu.Jednoduchá integrácia do...
Satel
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
