MSP-300 R - Vonkajší, bezdrôtový akusticko-optický signalizátor - Satel
Kód: EC-16156Súvisiaci tovar
Satel
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálne
PIR pohybový senzor 360° O-OR-CR-224 od značky Orno je praktické riešenie pre automatické snímanie pohybu v interiéri. Vďaka trom detektorom a 360° záberu spoľahlivo monitoruje...
Senzor pohybu pre LED pás O-OR-CR-260 slúži na automatické zapínanie osvetlenia pri zaznamenaní pohybu. Má široký detekčný uhol 120° a dosah až 10 m, vďaka čomu spoľahlivo...
Vonkajší pohybový senzor Orno O-OR-CR-264 s detekciou v rozsahu 360° automaticky spína osvetlenie alebo iné elektrické zariadenia. Vďaka krytiu IP65 je vhodný na vonkajšie...
Výrobca: Genevo
Satel
Podrobný popis
Bezdrôtový akustický a optický signalizátor - SATEL
Bezdrôtový vonkajší opticko-akustický signalizátor MSP-300 je určený na prácu s kontrolérom MTX-300, pracujúcim na frekvencii 433MHz. V signalizátore bol použitý veľmi moderný rádiový obvod SPIRIT1 na optimalizáciu správy energie. Neustálu činnosť signalizátora MSP-300 zabezpečuje tiež veľmi výkonná batéria BAT-ER-3.6 s kapacitou 13Ah.
Najvýznamnejšie vlastnosti
- spolupráca s kontrolórom MTX-300 a centrálami PERFECTA 16-WRL, PERFECTA 32-WRL a PERFECTA-T 32-WRL
- optická a akustická signalizácia vyvolávaná nezávisle rádiovou cestou
- optická signalizácia: super jasné LED diódy
- akustická signalizácia: piezoelektrický prevodník
- možnosť vyvolania jedného z viacerých akustických signálov
- pokročilý rádiový obvod zabezpečujúci optimalizovanú komunikáciu pri nízkej spotrebe prúdu
- diaľková konfigurácia
- napájanie výkonnou batériou BAT-ER-3,6 s kapacitou 13 Ah a s veľkým rozsahom prevádzkových teplôt
- prevádzka pri teplote od -40°C do +55°C
- ochrana proti sabotáži pri otvorení krytu a odtrhnutí od podkladu
Technická špecifikácia
| MSP-300 R | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Dosah rádiovej komunikácie (otvorený terén) | do 400 m |
| Odber prúdu v pohotovostnom stave | 600 µA |
| Maximálny odber prúdu | 500 mA |
| Pracovné frekvenčné pásmo | 433,05 ÷ 434,79 MHz |
| Úroveň intenzity zvuku (z vzdialenosti 1 m) | do 105 dB |
| Batéria | ER34615 3,6 V / 13 Ah |
| Čas prevádzky na batériu | do 3 rokov |
| Prevádzková teplota | -40 °C …+55 °C |
| Maximálna vlhkosť | 93±3% |
| Prostredie triedy podľa EN50130-5 | IIIA |
| Rozmery | 148 x 254 x 64 mm |
| Hmotnosť | 0.820 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.820 kg |
Vonkajší PIR senzor Orno O-OR-CR-201/W s uhlom detekcie 180° spoľahlivo zachytí pohyb pri vchode, na terase aj okolo domu. Vďaka IP44 je vhodný na vonkajšie použitie a pri...
Genevo
Plochý pohybový senzor IP20 O-OR-CR-280 s mikrovlnnou detekciou a uhlom záberu 360°/180° spoľahlivo zaznamená pohyb v miestnosti. Vďaka povrchovej montáži na strop alebo stenu,...
Satel Druh senzora: PIR - Pasívna infračervená
Výrobca: Vidicon
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE20 na zabudovanie do podhľadu s detekciou 360° a dosahom až 6 m. Umožňuje nastaviť čas svietenia od 10 sekúnd do 7 minút aj citlivosť svetla...
Senzor pohybu a prítomnosti Orno O-OR-CR-272/W s detekciou v rozsahu 360° spoľahlivo sleduje priestor v interiéri aj exteriéri. Vďaka krytiu IP65 odoláva prachu a striekajúcej...
Mikrovlnný pohybový senzor O-OR-CR-278 so snímaním v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení s príkonom až 1200 W. Ponúka nastavenie...
Detektor pohybu 2381- je spoľahlivé riešenie na automatické spínanie osvetlenia alebo iných zariadení pri zaznamenaní pohybu. Pomáha zvýšiť komfort, šetriť energiu a zlepšiť...
Satel
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
