K-2 BR - Magnetický kontakt / Predný kontaktron - SATEL
Kód: EC-04554Súvisiaci tovar
Satel
Satel
Stropný pohybový senzor 360° O-OR-CR-263 je kompaktný PIR senzor určený na automatické spínanie osvetlenia a iných elektrických zariadení. Vďaka 360° detekcii, povrchovej...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívne infračervené
Satel
Satel
PIR senzor pohybu O-OR-CR-254/W spoľahlivo sníma pohyb v rozsahu 360°/180° a je určený na vonkajšie použitie. Vďaka krytiu IP65 odolá prachu aj dažďu, takže sa hodí na fasádu,...
Vonkajší pohybový senzor Orno O-OR-CR-264 s detekciou v rozsahu 360° automaticky spína osvetlenie alebo iné elektrické zariadenia. Vďaka krytiu IP65 je vhodný na vonkajšie...
Nástenný PIR senzor pohybu a zvuku s mikrofónom na automatické spínanie osvetlenia. Detekuje pohyb do 9 m so záberom 160°, má nastaviteľný čas zopnutia 10 sekúnd až 7 minút a...
Podrobný popis
K-2 BR - Magnetický snímač / Čelný kontakt - SATEL
Magnetické snímače patria medzi základné zariadenia na ochranu obvodu. Chránia dvere, okná atď., reagujúc na ich otvorenie. Snímač K-2 BR je určený na zapustenú inštaláciu, tzn. jeho komponenty sa vkladajú pritlačením do primerane pripravených otvorov v zárubni alebo okennom ráme. Produkt sa skladá z dvoch vodotesných častí: kontaktného snímača (magnetického) a magnetu, ktoré by sa mali čelne dotýkať. Vzdialenie jednej časti od druhej spôsobuje prerušenie obvodu snímača, čo je signalizované poplachom. Zariadenie je prispôsobené na spoluprácu s akoukoľvek alarmovou ústredňou vybavenou vstupmi typu NC a tiež ako riadiaci prvok v systémoch automatizácie.
Technické údaje:
- Maximálne prepínateľné napätie kontaktu: 20 V
- Maximálny prepínateľný prúd: 20 mA
- Minimálny počet prepnutí pri zaťažení 20 V, 20 mA: 360 000
- Priechodný odpor: 150
- Materiál kontaktu: Ru (Ruténium)
- Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov: 28 mm
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov: 40 mm
- Hmotnosť: 30 g
Technická špecifikácia:
| K-2 BR | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne prepínateľné napätie kontaktu | 20 V |
| Maximálny prepínateľný prúd | 20 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov | 28 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov | 40 mm |
| Vybrané vlastnosti | Signalizácia sabotáže |
| Farba | Hnedá |
| Hmotnosť | 30 g |
| Rozmery | 9.8 x 28 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Priechodný odpor | 150 |
| Typ kontaktu | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 g |
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
Satel
Pohybový senzor Orno O-OR-CR-262/W s detekčným uhlom 220° je určený na automatické ovládanie osvetlenia v exteriéri. Vďaka krytiu IP65 spoľahlivo funguje aj vo vonkajšom...
Genevo
Genevo
Pohybový senzor O-OR-CR-261/B je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka PIR technológii a detekčnému uhlu 160° spoľahlivo reaguje na pohyb v...
Výrobca: Vidicon
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
