BCS-CP1 - Vrátnica - BCS Line
Kód: EC-BCS-CP1Súvisiaci tovar
Zápustné tlačidlo zvončeka ATUT v bielom prevedení je určené na podomietkovú montáž a vďaka kompaktnému dizajnu sa hodí do moderných interiérov. Ponúka spoľahlivú prevádzku pri...
Tlačidlo zvončeka Orno B2 O-OR-OE-7804/GB je praktické nástenné tlačidlo s povrchovou montážou, určené na jednoduché ovládanie zvončeka. Odolné plastové telo v sivom/čiernom...
Čierne zvončekové tlačidlo ORNO Home O-OR-DB-KA-170PD/B je bezdrôtové riešenie s napájaním na batériu CR2032 a jednoduchou povrchovou montážou. Vďaka krytiu IP55 a ochrannému...
Zvončekové tlačidlo IP44 O-OR-OE-7104/B je určené na povrchovú montáž a spoľahlivé ovládanie domáceho zvončeka vo vonkajšom prostredí. Krytie IP44 poskytuje ochranu proti...
Domový zvonček bezdrôtový O-DB-5 od Virone ponúka pohodlné riešenie bez káblov a zbytočných zásahov do stien či fasády. Vďaka dosahu až 200 m môžete prijímač umiestniť prakticky...
Tlačidlo zvončeka Orno O-OR-OE-7804/G je určené na povrchovú montáž a vďaka krytiu IP54 odoláva prachu aj vlhkosti. Má pevné plastové telo v sivej farbe, praktický striedavý...
Podomietkové tlačidlo zvončeka O-OR-OE-7704/W značky Orno je určené na spoľahlivé ovládanie domového zvončeka. Má 1 modul, lesklé biele vyhotovenie a zapustenú montáž, takže...
Bezdrôtové zvončekové tlačidlo O-OR-DB-FX-152PD s krytím IP44 je určené na jednoduché a spoľahlivé ovládanie zvončeka bez zložitých káblov. Vďaka napájaniu z batérií 2× CR2016,...
Bezdrôtový zvonček O-OR-DB-FX-152 ponúka spoľahlivý dosah až 400 m, takže ho ľahko umiestnite aj vo väčšom dome či kancelárii. Vybrať si môžete z 58 melódií a nastaviť si aj...
Domáci zvončekBezdrôtová technológia pre jednoduchú inštaláciu a použitiePrevádzka na napätí 230 V pre stabilnú funkčnosťElegantný biely dizajn, ktorý sa hodí do každého...
Podrobný popis
Ústredňa vrátnika BCS-CP1 - BCS
Ústredňa vrátnika BCS-CP1 je určená pre viacrodinné systémy TCP/IP/SIP. Základné funkcie zahŕňajú: prijímanie hovorov z viacrodinných vonkajších panelov a videomonitorov, zobrazenie obrazu z kamier vonkajších panelov a IP monitorovacích kamier, otváranie vstupov - ovládanie relé vonkajšieho panelu. Zariadenie pracuje v dvoch režimoch: handsfree a slúchadlovom.
Technické parametre:
- Počet obsluhovaných vstupov: 10
- Počet obsluhovaných bytov: 200
- Displej: TFT dotykový, kapacitný, 1024x600, 10”
- Počet obsluhovaných CCTV kamier: 32
- Audio: Zabudovaný mikrofón a reproduktor, zabudovaná slúchadlo
- Spotreba energie: 24W
- Zásuvka pre microSD kartu
- Váha: 2,5 kg
- Rozmery: 334.97 × 224.6 × 64.42 mm
- Napájanie: DC12V 2A
Špecifikácia:
| BCS-CP1 | |
|---|---|
| Ústredňa | |
| Kompatibilita |
|
| Počet obsluhovaných vstupov | 10 (pre systém, kde je SIP serverom vybraný vonkajší panel) |
| Počet obsluhovaných bytov | 200 |
| Operačný systém | Linux |
| Typ displeja | TFT dotykový, kapacitný |
| Rozlíšenie | 1024x600 |
| Uhlopriečka | 10” |
| Protokol kamier | BCS Line, Onvif |
| Počet obsluhovaných CCTV kamier | 32 (naraz je možné zobraziť max 4 kamery) |
| Video kompresia | H.264 |
| Rozlíšenie obsluhovaných kamier | 720P |
| Audio | Zabudovaný mikrofón a reproduktor, zabudovaná slúchadlo |
| Audio režim | Handsfree a slúchadlový, komunikácia full duplex |
| Audio kompresia | G.711A; G.711U, PCM |
| Pamäťová karta | Zabudovaná zásuvka pre mSD kartu (podpora max 64GB) |
| Výstupy | 1 x HDMI s rozlíšením 1024x600 |
| Vstupy |
|
| Napájanie | DC12V 2A, napájací adaptér v balení |
| Spotreba energie | 24W |
| Prostredie prevádzky | -10°C ~ +55°C, 5-95% RH |
| Kryt | Plast v grafitovej farbe |
| Váha | 2,5 kg |
| Rozmery | 334.97 × 224.6 × 64.42 m |
| Montáž | Zabudovaný stolný stojan, možnosť naklopenia displeja 0-45 ° |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2,5 kg |
BasIP
BasIP
Hikvision Série: Villa Typ videovrátnika: Jednolokátorový
BasIP
Výrobca: EZVIZ
Hikvision Séria: Villa
MIWI URMET
MIWI URMET
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednobytový
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
