AV-08FB SILVER - Bránový panel IP, UKEY, SIP 2.0 - BasIP
Kód: EC-28534Súvisiaci tovar
Bezdrôtový zvonček O-DB-7/W je praktické riešenie pre dom aj firmu bez potreby zložitej kabeláže. Vďaka dosahu až 300 m v otvorenom priestore, učebnému systému a možnosti...
Bezdrôtový zvonček s učiacim systémom O-OR-DB-AB-169/W je praktické riešenie pre domácnosť bez zložitej montáže. Ponúka dosah až 150 m v otvorenom priestore, 32 melódií,...
Zapustené tlačidlo zvončeka Pearl O-OR-OE-7704/G v striebornom prevedení je určené na podomietkovú montáž do modulového elektroinštalačného systému. Ponúka spoľahlivý zopínací...
Bezdrôtový zvonček 17-100- je praktické riešenie pre dom, byt aj kanceláriu. Ponúka pohodlné bezdrôtové použitie bez zložitej montáže, vďaka čomu získate spoľahlivé upozornenie...
Podomietkové tlačidlo zvončeka O-OR-OE-7704/W značky Orno je určené na spoľahlivé ovládanie domového zvončeka. Má 1 modul, lesklé biele vyhotovenie a zapustenú montáž, takže...
Tlačidlo zvončeka O-FMS-104/P/W je určené na podomietkovú montáž a spoľahlivé ovládanie domového zvončeka v interiéri. Má osvetlenie pre lepšiu viditeľnosť, bezskrutinové...
Čierne zvončekové tlačidlo ORNO Home O-OR-DB-KA-170PD/B je bezdrôtové riešenie s napájaním na batériu CR2032 a jednoduchou povrchovou montážou. Vďaka krytiu IP55 a ochrannému...
Tlačidlo zvončeka pod omietku O-OR-OE-7704/A v modernom antracitovom prevedení je určené na pohodlné a bezpečné ovládanie domového zvončeka. Vďaka montáži pod omietku pôsobí...
Domový zvonček gong tón O-OR-DP-VD-144/W/8V je drôtový elektrický zvonček s napätím 8 V~, ktorý ponúka spoľahlivé a jasné zvonenie do domácnosti alebo firmy. Má elegantné biele...
Bezdrôtový zvonček na batérie O-OR-DB-KA-171/B ponúka jednoduchú inštaláciu bez káblov a spoľahlivé upozornenie na príchod návštevy. Vďaka dosahu až 150 m, 36 melódiám a...
Podrobný popis
Panelová brána AV-08FB SILVER - BasIP
Exteriérový panel AV-08FB značky BasIP je model určený na inštaláciu videovrátnika v IP technológii. Panel má 1 piezoelektrický tlačidlo volania a integrovanú kameru s rozlíšením FullHD s funkciou rozpoznávania tváre. Zariadenie je vybavené prístupovou čítačkou v štandarde Mifare a Unique. AV-08FB podporuje aj autorské riešenie značky BasIP- systém UKEY - umožňujúce autorizáciu vstupu pomocou mobilných technológií; QR kódov, NFC a Bluetooth BLE.
Panel brány je vyrobený z vysoko kvalitného kartáčovaného hliníka. Kryt je vyrobený v mechanickej odolnosti IK07. Zariadenie má možnosť úplnej integrácie s akýmikoľvek bezpečnostnými a automatizačnými systémami prostredníctvom otvoreného rozhrania API.
Technické parametre:
- Typ panelu: 1-tlačidlový
- Podsvietenie: áno
- Kamera: 1/3” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol záznamu kamery: 100°
- Video kompresia: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 IR LED
- Rozhranie: grafické menu, WEB rozhranie
- Ovládanie: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Prístupová čítačka: Mifare / /Unique
- Čítačka UKEY: Áno (BLE, NFC)
- Rozpoznávanie tváre: Áno
- Podpora v aplikácii: Áno, aplikácia BasIP
- Integrácia: Wiegand-26+, Open API
- Napájanie: 12V DC, PoE
- Trieda ochrany / odolnosti: IP65 / IK07
- Prevádzková teplota: -40° — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: strieborná
- Rozmery panelu: 125 × 199 × 48 mm
- Inštalácia: podomietková
Technická špecifikácia:
| AV-08FB SILVER | |
|---|---|
| Panel | |
| Typ panelu | 1-tlačidlový |
| Technológia prenosu | TCP/IP |
| Displej | Chýba |
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS |
| FOV | 100° (H) |
| IR prisvetlenie | 6x LED |
| Citlivosť | 0,01 LUX |
| Trieda ochrany | IP65 |
| Trieda odolnosti | IK07 |
| Komunikácia a ovládanie | |
| Rozhranie | Grafické, WEB rozhranie |
| Softvér na ovládanie | LINK |
| Integrácia | Open API, SIP 2.0, Relé modul, Wiegand |
| Metódy autorizácie | QR kód, Aplikácia BasIP, Guest Link, API, UKEY, Rozpoznávanie tváre |
| Tlačidlo Concierge | Chýba |
| Rozhranie Wiegand | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 bit |
| Režim hovoru | Full Duplex |
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník |
| Dostupné farby krytu | strieborný, zlatý, čierny |
| Rozmery panelu | 125 × 199 × 48 mm |
| Prevádzková teplota | -40°C do 65°C |
| Napájanie | 12V, PoE |
| Spotreba energie | <6,5 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514914236 |
EZVIZ Typ videovrátnika: Viacbytový
BasIP
Revizoom Typ videovrátnika: Jednolokálový
Revizoom
EZVIZ Typ videovrátnika: Pre jednu lokalitu
Hilook by Hikvision Séria: Villa Typ videotelefónu: Jednolokátorský
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Výrobca: Dahua
Výrobca: EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokačný
BasIP
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
