AV-04SD SILVER - IP bránový panel, 1-tlačidlový, nástenný - BasIP
Kód: EC-28531Súvisiaci tovar
BasIP
BasIP
BasIP
Bezdrôtový zvonček O-OR-DB-FX-152 ponúka spoľahlivý dosah až 400 m, takže ho ľahko umiestnite aj vo väčšom dome či kancelárii. Vybrať si môžete z 58 melódií a nastaviť si aj...
Bezdrôtové tlačidlo zvončeka O-DB-5PD umožňuje pohodlné ovládanie zvončeka bez ťahania káblov. Napájanie na batériu CR2032, ochrana IP44 a povrchová montáž z neho robia...
Bezdrôtové SOS tlačidlo na zvonček O-OR-DB-MK-175PDSOS/W je praktické doplnkové alarmové tlačidlo pre bezpečnejšiu domácnosť. Funguje na batériu 1x CR2032, má krytie IP44 a...
Bezdrôtové zvončekové tlačidlo O-OR-DB-KA-170PD/W v bielom vyhotovení ponúka jednoduchú inštaláciu bez káblovania a flexibilné umiestnenie takmer kdekoľvek. Vďaka napájaniu na...
Bezdrôtový domový zvonček ORNO Home O-OR-DB-KA-170/B s dosahom až 150 m ponúka jednoduchú montáž bez káblov, 36 melódií, nastaviteľnú hlasitosť a svetelnú signalizáciu. Vďaka...
Bezdrôtový zvonček 17-123- KINETIC DK-11 prináša pohodlné a spoľahlivé riešenie pre dom, byt aj kanceláriu. Umožňuje jednoduchú inštaláciu bez káblov, takže je ideálny tam, kde...
Bezdrôtové zvončekové tlačidlo O-OR-DB-AB-169PD/W je praktické riešenie pre rozšírenie bezdrôtového zvončeka bez zložitej kabeláže. Vďaka bezdrôtovému prevedeniu a povrchovej...
Podrobný popis
Panel bránový AV-04SD Silver - BasIP
Model AV-04SD Silver značky BasIP je univerzálny bránový panel videovrátnika v technológii IP. Panel je vyrobený z vysokokvalitného kartáčovaného hliníka a má 1 volacie tlačidlá. Zariadenie má možnosť plnej integrácie s akýmkoľvek systémom bezpečnosti a automatizácie prostredníctvom otvoreného rozhrania API.
Technické parametre:
- Druh panelu: 1-tlačidlový
- Podsvietenie: áno
- Kamera: 1/3” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol záznamu kamery: 110°
- Komprimácia videa: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 diód IR LED
- Rozhranie: grafické menu, WEB rozhranie
- Podpora: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Čítačka na priblíženie: Nie
- Podpora v aplikácii: Áno, aplikácia BasIP
- Integrácia: Open API, WIEGAND-26, relé
- Napájanie: 12V DC, PoE
- Trieda tesnosti / odolnosti: IP65
- Prevádzková teplota: -40° — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: strieborná
- Rozmery panelu: 84 169 34 mm
- Inštalácia: povrchová
Technická špecifikácia:
| AV-04SD Silver | |
|---|---|
| Panel | |
| Druh panelu | 1-tlačidlový |
| Technológia prenosu | TCP/IP |
| Displej | Nie |
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS |
| FOV | 110° (H) |
| IR osvetľovač | 6x dióda LED |
| Citlivosť | 0,01 LUX |
| Trieda tesnosti | IP65 |
| Komunikácia a podpora | |
| Rozhranie | Grafické, WEB rozhranie |
| Softvér na podporu | LINK |
| Integrácia | Open API, SIP 2.0, Modul relé, Wiegand |
| Metódy autorizácie | Aplikácia BasIP, API |
| Tlačidlo Concierge | Nie |
| Rozhranie Wiegand | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 bit |
| Režim hovoru | Full Duplex |
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník |
| Dostupné farby puzdra | strieborný |
| Celkové rozmery | 84 169 34 mm |
| Prevádzková teplota | -40°C do 65°C |
| Napájanie | 12V, PoE |
| Odber energie | <6,5 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514913468 |
EZVIZ
BasIP
BasIP
Hikvision Séria: Modulárna Typ videovrátnika: Jednobytový
Výrobca: Dahua
BasIP
Výrobca: EZVIZ
Čierny videovrátnik O-OR-VID-MT-1050 je praktické riešenie pre rodinný dom s 4,3" LCD monitorom, ktoré umožňuje pohodlné videokomunikovanie s návštevníkmi aj ovládanie...
Yokis Typ videovrátnika: Pre viacerých používateľov
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
