AV-05FD BLACK - Bránový panel IP, SIP 2.0 - BasIP
Kód: EC-31089Súvisiaci tovar
Tlačidlo zvončeka TOPAZ O-WP-6/7TB BIALY v bielom prevedení je určené na podomietkovú montáž a vďaka kompaktnému vyhotoveniu sa hodí do bežných inštalačných krabíc. Má menovité...
Bezdrôtový zvonček O-OR-DB-FX-152 ponúka spoľahlivý dosah až 400 m, takže ho ľahko umiestnite aj vo väčšom dome či kancelárii. Vybrať si môžete z 58 melódií a nastaviť si aj...
Bezdrôtový zvonček s dvoma prijímačmi je praktické riešenie pre pohodlné upozornenie pri vstupe do domu, bytu alebo kancelárie. Umožňuje jednoduchú inštaláciu bez zbytočného...
Bezdrôtový domový zvonček ORNO Home O-OR-DB-KA-170/B s dosahom až 150 m ponúka jednoduchú montáž bez káblov, 36 melódií, nastaviteľnú hlasitosť a svetelnú signalizáciu. Vďaka...
Čierny bezdrôtový zvonček O-DB-7/B ponúka pohodlné a jednoduché riešenie bez zložitých káblov. Má dosah až 300 m v otvorenom priestore, 60 melódií na výber a možnosť nastavenia...
Tlačidlo zvončeka O-WNT-6/7S BRAZOWY je praktické riešenie na povrchovú montáž pre domový zvonček. Ponúka menovité napätie 250 V, prúd 10 A a krytie IP44, takže je vhodné aj do...
Biely bezdrôtový zvonček na dvere O-OR-DB-KA-170/W prináša jednoduchú inštaláciu bez ťahania káblov a spoľahlivé upozornenie pri vstupe do domu alebo bytu. Ponúka 38 melódií,...
Tlačidlo zvončeka Orno B2 na povrchovú montáž je praktické riešenie pre domy aj prevádzky, kde sa vyžaduje spoľahlivé ovládanie zvončeka. Má krytie IP54, takže je odolnejšie...
Elektrický zvonček 230V O-OR-DP-VD-144/W-G v strieborno-bielom prevedení je určený na spoľahlivé káblové pripojenie priamo do siete 230 V~ 50 Hz. Ponúka čistý 2-tónový zvuk...
Tlačidlo zvončeka 10A 250V O-FMS-104/P/B je zapustený vypínač s osvetlením v matnej čiernej farbe, určený na ovládanie domového zvončeka. Ponúka jednoduchú montáž do inštalačnej...
Podrobný popis
Bránový panel AV-05FD Black - BasIP
Vonkajší panel AV-05FD značky BasIP je model určený pre inštaláciu videovrátnika v IP technológii. Panel má 1 bezdotykové tlačidlo a integrovanú kameru s rozlíšením FullHD. Bránový panel je vyrobený z vysoko kvalitného kartáčovaného hliníka. Kryt má triedu mechanickej odolnosti IK08. Zariadenie môže byť plne integrované s akýmikoľvek bezpečnostnými a automatizačnými systémami cez otvorené rozhranie API.
Technické parametre:
- Druh panelu: 1-tlačidlový
- Podsvietenie: áno
- Kamera: 1/4” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol snímania kamery: 110°
- Komprimovanie videa: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 IR LED
- Rozhranie: grafické menu, WEB rozhranie
- Podpora: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Čítačka priblíženia: Nie
- Čítačka QR kódov: Áno
- Podpora v aplikácii: Áno, aplikácia BasIP
- Integrácia: Wiegand-26+, Open API
- Napájanie: 12V DC, PoE
- Trieda tesnosti / odolnosti: IP65 / IK08
- Prac. teplota: -40° — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: čierna
- Rozmery panelu: 95 × 190 × 37mm
- Inštalácia: podomietková
Technická špecifikácia:
| AV-05FD BLACK | |
|---|---|
| Panel | |
| Druh panelu | 1-tlačidlový |
| Technológia prenosu | TCP/IP |
| Displej | Nie |
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS |
| FOV | 110° (H) |
| IR osvetľovač | 6x LED dióda |
| Citlivosť | 0,01 LUX |
| Trieda tesnosti | IP65 |
| Trieda odolnosti | IK08 |
| Komunikácia a podpora | |
| Rozhranie | Grafické, WEB rozhranie |
| Softvér na obsluhu | LINK |
| Integrácia | Open API, SIP 2.0, Relé modulu, Wiegand |
| Metódy autorizácie | QR kód, Aplikácia BasIP, Guest Link, API |
| Tlačidlo Concierge | Nie |
| Wiegand rozhranie | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 bit |
| Režim hovoru | Full Duplex |
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník |
| Dostupné farby krytu | strieborná, zlatá, čierna |
| Rozmery panelu | 95 × 190 × 37 mm |
| Prac. teplota | -40°C do 65°C |
| Napájanie | 12V, PoE |
| Spotreba energie | <6,5 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514914137 |
MIWI URMET
Revizoom Typ videovrátnika: Jednolokátorský
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokátorový
MIWI URMET
Dotykový video monitor 7" ACERO O-VDP-71PMV/B prináša pohodlné ovládanie domového videovrátnika vďaka veľkému 7" dotykovému displeju s prehľadným obrazom v rozlíšení 1024 × 600...
Video vrátnik s RFID a kódom O-VDP-70KV je praktická vonkajšia jednotka pre pohodlný a bezpečný vstup do domu. Ponúka 2MP kameru s Full HD rozlíšením, široký záber 144° a nočné...
BasIP
BCS Line
Výrobca: Dahua
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
