HP2 Gold - Inteligentný zámok s 4.3" displejom, Full HD, WiFi, 2200mAh - Ezviz
Kód: EC-A33407Súvisiaci tovar
ZvončekElektrický zvonček s jednoduchou inštaláciouBiely dizajn, vhodný do akéhokoľvek interiéruFunguje na napätí 8V pre bezpečné používanieProdukuje kvalitný gong tón pre jasné...
ZvončekBezdrôtová technológia umožňuje jednoduchú inštaláciu bez potreby káblov.Štýlový čierny dizajn vhodný do moderných domácností.Vysoká kvalita spracovania a odolnosť voči...
ZvončekZabezpečuje bezdrôtovú funkciu pre pohodlné použitie.Systém učenia umožňuje jednoduché prispôsobenie zvončeka vašim potrebám.Dlhý dosah signálu až 150 metrov zaručuje...
Podrobný popis
WiFi z aplikáciou a LCD displejom - HP2 Gold Ezviz
HP2 Gold je inteligentný zrak WiFi, vďaka ktorému sa budeš cítiť bezpečne a iste, pričom máš plnú kontrolu nad tým, čo sa deje pred tvojimi dverami.
Je vybavený kamerou Full HD s rozlíšením 1920x1080p, ktorá poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu a dotykovým displejom 4.3".
Má lítiový akumulátor s kapacitou 2200 mAh.
Hlavné vlastnosti:
- vysoká kvalita obrazu vďaka kamere Full HD
- Displej 4.3 palca
- Lítiový akumulátor s kapacitou 2200 mAh (typ C vstup)
- Živé sledovanie a prehrávanie nahrávok
- Diaľkové ovládanie pomocou aplikácie EZVIZ
- Wi-Fi 2,4 GHz
- Jednoduchá a bezproblémová inštalácia
Technická špecifikácia:
| HP2 Gold | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Typ zariadenia | Inteligentný zrak |
| Rozlíšenie kamery | 1920 x 1080(Full HD) |
| Uhol pohľadu kamery | 146° |
| Úhlopriečka displeja | 4.3" |
| Typ displeja | dotykový |
| WiFi | Áno |
| Živé sledovanie | Áno, aplikácia Ezviz |
| Kapacita batérie | 2200 mAh |
| Pripojenie | USB-C |
| Hrúbka dverí | od 35 do 105 mm |
| Montážny otvor | od 14 do 26 mm |
| Rozmery | 32 x 32 x 42.6mm |
| Hmotnosť | 190g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 6941545633954 |
| Hmotnost: | 190g |
Elektronický dverný priezorModerný 3,5" LCD displej pre jasný obraz a jednoduché sledovanie.Elegantný strieborný dizajn vhodný pre každý interiér.Zvyšuje bezpečnosť domácnosti...
Dahua
Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednolokačný
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednobytový
Výrobca: Revizoom Typ videovrátnika: Jednolokátorský
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokačný
Hikvision Série: Villa Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Výrobca: Revizoom Typ videoodomofu: Jednolokačný
BasIP
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V roku 2013 bola vytvorená značka EZVIZ, aby vložili technológiu do každej domácnosti – to znamená, že vytvárajú ľahko použiteľné zariadenia inteligentnej domácnosti, ktoré poskytujú vizuálnu ochranu a hmatateľnú radosť každej rodine. Od prvého dňa s nadšením vyvíjajú nové generácie produktov pre inteligentnú domácnosť, ktoré zjednodušujú a automatizujú váš domáci zážitok.
