RK-4K - Rádiový ovládač 4-kanálový - Satel
Kód: EC-24489Súvisiaci tovar
Satel Typ senzora: PIR - Pasívny infračervený
Výrobca: Genevo
Mikrovlnný senzor s DIP prepínačom O-OR-CR-282 je kompaktné riešenie pre automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení. Ponúka detekciu pohybu v rozsahu 360° s...
Výrobca: Vidicon
Senzor pohybu IP44 O-OR-MA-717 je praktické riešenie na monitorovanie vstupov, chodieb, garáží, pivníc, dvorov či parkovísk. Spoľahlivo zachytí pohyb do vzdialenosti 8 m a...
Pohybový senzor 360° O-OR-CR-239 pre interiér spoľahlivo zaznamenáva pohyb vďaka mikrovlnnej technológii a pomáha automaticky ovládať osvetlenie. Ponúka nastaviteľnú citlivosť,...
Satel
SenzorPokrytie pohybu v 360° rozsahu.Umiestnenie na strop pre optimálnu detekciu.Použitie mikrovlnnej technológie na presnú detekciu.Ideálne pre zabezpečenie a úsporu energie v...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Satel
Podrobný popis
RK-4K - Rádiový ovládač 4-kanálový - Satel
Ovládač RK–4K umožňuje ovládanie pomocou diaľkových ovládačov zariadením pripojeným k reléovému výstupu. Vďaka ovládaču je možné diaľkovo ovládať elektrické zariadenia, ako sú parkovacie závory, brány, rolety atď. Ovládač má navyše vstupy a výstupy určené na spoluprácu s alarmovou centrálou, a preto môže byť využívaný na diaľkové ovládanie alarmového systému.
Technické parametre:
- Počet kanálov: 4
- Registrácia: do 1024 diaľkových ovládačov
- LED dióda: Áno
- Napájanie: Stále alebo striedavé
- Alarmové vstupy: 2(pohotovosť, alarm)
- OC výstupy: 2 (slabá batéria, pohotovosť)
- Port RS-232: Áno, umožňuje pripojenie k počítaču
- Obsah sady: 2 diaľkové ovládače T-4
- Rozmery: 118 x 72 x 24 mm
Technická špecifikácia:
| RK-4K | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Počet kanálov | 4 |
| Prevádzková frekvencia | 433,05 ÷ 434,79 MHz |
| Dosah | do 350 (otvorený priestor) |
| Napätie napájania (±10%) | 24 |
| Reléový výstup | 1 A / 24 V DC/AC |
| LV výstup | 50 mA / 24 V DC/AC |
| SS výstup | 500 mA / 24 V DC/AC |
| Spotreba prúdu v pohotovostnom stave (napájanie 12 V DC) | 18 |
| Spotreba prúdu v pohotovostnom stave (napájanie 24 V AC) | 32 |
| Maximálna spotreba prúdu (napájanie 12 V DC) | 58 |
| Maximálna spotreba prúdu (napájanie 24 V DC) | 48 |
| Pracovná teplota | -10°C…+55°C |
| Najvyššia vlhkosť | 93±3% |
| Rozmery | 118 x 72 x 24 mm |
| Hmotnosť | 90 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033333932 |
| Hmotnost: | 90 g |
Výrobca: Dahua
Satel
Senzor pohybu pre LED pás O-OR-CR-260 slúži na automatické zapínanie osvetlenia pri zaznamenaní pohybu. Má široký detekčný uhol 120° a dosah až 10 m, vďaka čomu spoľahlivo...
Zapustený 360° PIR senzor O-OR-CR-223 spoľahlivo sníma pohyb v celom priestore a je ideálny na stropnú montáž. Pasívna infračervená detekcia s nastaviteľnou citlivosťou na...
Paradox
PIR pohybový senzor 360° O-OR-CR-224 od značky Orno je praktické riešenie pre automatické snímanie pohybu v interiéri. Vďaka trom detektorom a 360° záberu spoľahlivo monitoruje...
Satel
Pohybový senzor do krabice O-OR-CR-261 je praktické riešenie pre automatické ovládanie osvetlenia v interiéri. PIR technológia spoľahlivo zachytí pohyb v uhle 160° a s dosahom...
Mikrovlnný senzor 360/180° O-OR-CR-281 je kompaktný pohybový snímač na automatické spínanie osvetlenia podľa pohybu. Ponúka široký detekčný záber, nastaviteľnú citlivosť na...
Senzor pohybu 71-595- v čiernom prevedení spoľahlivo deteguje pohyb a automaticky spúšťa pripojené osvetlenie alebo iné zariadenia. Pomáha zvýšiť komfort, bezpečnosť aj úsporu...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
