PERFECTA-T 32-WRL – Ústredňa alarmov s telefónnym vytáčačom PSTN (podpora zariadení bezdrôtového systému MICRA) – SATEL
Kód: EC-21769Súvisiaci tovar
Paradox
Satel Typ snímača: PIR - pasívny infračervený
Genevo
360° pohybový senzor O-OR-CR-259/W spoľahlivo detekuje prítomnosť a pohyb v celom priestore bez slepých miest. Je určený na automatické ovládanie osvetlenia alebo iných...
Pohybový senzor O-OR-CR-261/B je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka PIR technológii a detekčnému uhlu 160° spoľahlivo reaguje na pohyb v...
Stropný pohybový senzor 360° O-OR-CR-263 je kompaktný PIR senzor určený na automatické spínanie osvetlenia a iných elektrických zariadení. Vďaka 360° detekcii, povrchovej...
Vidicon
PIR pohybový senzor Orno O-OR-CR-203/B s 360° detekciou pre automatické spínanie osvetlenia v miestnosti. Vďaka stropnej montáži a dosahu pri montáži 2,2 až 4 m spoľahlivo...
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoru.Zapustený dizajn pre nenápadnú inštaláciu.Energeticky úsporný senzor šetriaci elektrinu.Jednoduchá integrácia do...
Výrobca: Dahua
Podrobný popis
PERFECTA-T 32-WRL - Ústredňa poplašného systému s telefónnym dialérom PSTN (podpora zariadení bezdrôtového systému MICRA) - SATEL
Ústredňa PERFECTA-T 32-WRL je určená na ochranu malých a stredne veľkých objektov, ako sú byty, rodinné domy, kancelárie. Systém založený na ústredni PERFECTA–T 32 sa vyznačuje jednoduchou
konfiguráciou a ľahkou a intuitívnou obsluhou. Na tento účel slúžia manipulátory. Je tiež možné ovládanie prostredníctvom ovládačov pracujúcich v pásme frekvencie 433 MHz (po pripojení modulu INT–RX–S k ústredni). Zabudovaný telefónny dialér PSTN môže slúžiť na realizáciu monitorovania udalostí (napr. do monitorovacieho strediska bezpečnostnej agentúry) a hlasové upozornenie, ako aj audio verifikáciu (odposluch zvukov z chráneného objektu). Ústredňa umožňuje vytvoriť bezdrôtovú inštaláciu (pásmo frekvencie 433 MHz) a káblovú. Bezdrôtová komunikácia umožňuje jednoduché rozšírenie existujúceho systému bez nutnosti pokladania dodatočných káblových trás.
Vlastnosti ústredne PERFECTA-T 32-WRL:
- Zhodnosť: EN50131 Grade 2
- Počet vstupov: od 8 do 32 programovateľných káblových vstupov
- Počet výstupov: od 4 do 12 programovateľných káblových výstupov
- Napájacie výstupy: 2 na základnej doske
- Bezdrôtové výstupy: 4
- Zabudované moduly: telefónny dialér PSTN, hlasový, akustická verifikácia poplachu
- Počet zón systému: 2 (3 režimy stráženia v každej zóne)
- Ovládanie systému: manipulátor PRF–LCD (do 4), diaľkové ovládače
- Aktualizácia softvéru: Áno
- Možný počet hesiel: 15 a 1 (servisné)
- Úprava názvov: Áno (užívateľov, zón, vstupov, výstupov a modulov)
- Časovače: Áno, 8
- Pamäť: 3584 udalostí
- Zabudovaný spínaný zdroj: Áno
- Programovanie nastavení ústredne: Áno, manipulátor a počítač s programom PERFECTA Soft
Technické špecifikácie:
| PERFECTA-T 32-WRL | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Bezdrôtové výstupy | 4 |
| Výstup KPD | 500 mA / 12 V DC |
| Programovateľné káblové výstupy | 4 |
| Maximálny počet programovateľných výstupov | 16 |
| Napájacie výstupy | 2 |
| Komunikačné zbernice | 1 |
| Manipulátory | do 4 |
| Stupeň zabezpečenia podľa EN 50131 | Grade 2 |
| Odporúčaný transformátor | 40 VA |
| Užívatelia | 15 |
| Maximálny počet programovateľných vstupov | 32 |
| Rozsah výstupných napätí | 10,5 V…14 V DC |
| Nabíjací prúd akumulátora | 500 |
| Napätie výstupu napájacieho zdroja | 12 |
| Telefónne čísla na upozornenie | 8 |
| Výstupný prúd napájacieho zdroja | 2 |
| Programovateľné nízkoprúdové výstupy | 25 mA / 12 V DC |
| Programovateľné vysokoprúdové výstupy | 1000 mA / 12 V DC |
| Výstup AUX | 500 mA / 12 V DC |
| Hmotnosť | 100 |
| Pamäť udalostí | 3584 |
| Zóny | 2 |
| Časovače | 8 |
| Rozmery elektronické dosky | 160 x 68 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -10…+55 °C |
| Napájacie napätie (±15%) | 18 |
| Odber prúdu v pohotovostnom režime | 100 |
| Maximálny odber prúdu | 160 |
| Hlasové správy | 16 |
| Maximálna vlhkosť | 93±3% |
| Odber prúdu z akumulátora – v pohotovostnom režime | 90 |
| Napätie pre ohlásenie poruchy akumulátora (±10%) | 11 |
| Napätie odpojenia akumulátora (±10%) | 10,5 |
| Environmentálna trieda podľa EN50130-5 | II |
| Maximálny odber prúdu z akumulátora | 130 |
| Programovateľné káblové vstupy | 8 |
Mikrovlnný pohybový senzor O-OR-CR-278 so snímaním v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení s príkonom až 1200 W. Ponúka nastavenie...
Risco
Vonkajší pohybový senzor Orno O-OR-CR-264 s detekciou v rozsahu 360° automaticky spína osvetlenie alebo iné elektrické zariadenia. Vďaka krytiu IP65 je vhodný na vonkajšie...
PIR pohybový senzor Orno O-OR-CR-204/B s detekciou v uhle 180° je určený na spoľahlivé spínanie osvetlenia pri pohybe. Vďaka nastaviteľnej citlivosti na svetlo a dobe zopnutia...
Senzor pohybu pre LED pás O-OR-CR-260 slúži na automatické zapínanie osvetlenia pri zaznamenaní pohybu. Má široký detekčný uhol 120° a dosah až 10 m, vďaka čomu spoľahlivo...
Výrobca: Genevo
Pohybový senzor O-OR-CR-262/B s detekciou v uhle 220° je určený na automatické spínanie osvetlenia a iných elektrických zariadení. Vďaka IP65 krytiu je vhodný aj do exteriéru a...
Satel
Pohybový senzor 360° Orno O-OR-CR-272/B spoľahlivo deteguje pohyb aj prítomnosť v celom priestore a automaticky spína osvetlenie. Vďaka PIR technológii, dosahu až 12 m a...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
