OP-VM5 - Monitor k videovrátniku, 4.3" LCD - Elfon
Kód: EC-27024Súvisiaci tovar
URZ3264 Bezdrôtový zvonček 58 melódií KEMOT
Domový zvončekBezdrôtová prevádzka pre jednoduchú inštaláciuDosah signálu až 150 metrovModerný a elegantný čierny dizajnIdeálny pre domy, byty a kancelárie
Zvončekový spínačVysoká odolnosť s krytím IP20 pre vnútorné použitieJednoduchá povrchová montážElegantný biely dizajn vhodný do každého interiéruIdeálny na jednoduché ovládanie...
ZvončekBezdrôtová technológia umožňuje jednoduchú inštaláciu bez potreby káblov.Štýlový čierny dizajn vhodný do moderných domácností.Vysoká kvalita spracovania a odolnosť voči...
ZvončekDosah signálu až 150 metrov.Výber zo 32 melódií pre personalizáciu.Moderný čierny dizajn.Jednoduchá inštalácia a použitie.
Elektrický zvončekDvojtónový gong pre jasné a príjemné zvonenie.Prevádzkový napätie 230V zabezpečuje spoľahlivé fungovanie.Moderný biely dizajn vhodný do každej...
Podrobný popis
Širokouhlý videovrátnikový monitor OP-VM5 - Elfon
Širokouhlý videovrátnikový monitor OP-VM5 je určený pre systémy videovrátnikov ELFON Optima. Má displej LCD 4,3" ktorý ponúka komunikáciu v režime hlasitého odposluchu, plynulé nastavenie parametrov obrazu a hlasitosti hovoru. Umožňuje náhľad obrazu z kamier, pripojenie zvončeka, elektronického priezoru a spojenie s vrátnicou.
Technické parametre:
- Obrazovka: 4.3" LCD
- Rozlíšenie: 480x272
- Vstup KE: x1, otváranie brány
- Napájanie: 12-24 V DC(nie je súčasťou balenia)
- Prúdový odber:0.4 A
- Podpora elektronických priezorov: Áno
- Tlačidlo pripojenia k vrátnici: Áno
- Rozmery: 125,0 mm × 160,0 mm × 16,6 mm
Technická špecifikácia:
| OP-VM5 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Obrazovka | LCD 4.3" |
| Rozlíšenie | 480x272 |
| Vstup KE | x1, otváranie brány |
| Podpora elektronických priezorov | Áno |
| Tlačidlo pripojenia k vrátnici | Áno |
| Možnosť pripojenia zvončeka | Áno |
| Napájanie | 12-24 V DC(nie je súčasťou balenia) |
| Prúdový odber | 0.4 A |
| Rozmery | 125,0 mm × 160,0 mm × 16,6 mm |
| Farba | Biela |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5905668412569 |
Dahua Typ videovrátnika: Jednobytový
BasIP
Revizoom
BasIP
Revizoom
Vidos Typ videointerkomu: Jednolokátorský
Vidos Typ videovrátnika: Jednobytový
Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednolokačný
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednobytový
BasIP
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
