AV-05SD SILVER - Dverný panel IP, SIP 2.0 - BasIP
Kód: EC-28533Súvisiaci tovar
Čierne tlačidlo zvončeka O-OR-DB-AB-169PD/B je bezdrôtové a funguje bez batérie, takže nevyžaduje zložitú údržbu ani výmenu zdroja napájania. Je určené na rozšírenie zvončekov...
Zapustené tlačidlo zvončeka Pearl O-OR-OE-7704/G v striebornom prevedení je určené na podomietkovú montáž do modulového elektroinštalačného systému. Ponúka spoľahlivý zopínací...
Bezdrôtový zvonček 17-100- je praktické riešenie pre dom, byt aj kanceláriu. Ponúka pohodlné bezdrôtové použitie bez zložitej montáže, vďaka čomu získate spoľahlivé upozornenie...
Zvonček 230V biely O-OR-DP-VD-144/W je spoľahlivý elektromechanický zvonček na priame napájanie zo siete 230 V~, 50 Hz, takže nevyžaduje batérie. Ponúka hlasitosť 85 dB a...
Bezdrôtový zvonček na dvere Rebel s okrúhlym dizajnom je praktické a estetické riešenie pre dom, byt aj kanceláriu. Ponúka dosah až 80 m, jednoduchú inštaláciu a spoľahlivé...
Tlačidlo zvončeka Orno B2 na povrchovú montáž je praktické riešenie pre domy aj prevádzky, kde sa vyžaduje spoľahlivé ovládanie zvončeka. Má krytie IP54, takže je odolnejšie...
Tlačidlo zvončeka pod omietku O-OR-OE-7704/A v modernom antracitovom prevedení je určené na pohodlné a bezpečné ovládanie domového zvončeka. Vďaka montáži pod omietku pôsobí...
Tlačidlo zvončeka O-OR-OE-7504/W je podomietkové zapustené tlačidlo zo série Onyx, vhodné pre moderné interiéry. Ponúka bezkontaktné ovládanie v prevedení s 1 tlačidlom,...
Biele tlačidlo zvončeka O-DB-6PD/W je bezdrôtový batériový vysielač pre zvončeky série PELA. Ponúka jednoduchú montáž bez káblov, podsvietenie pre pohodlné používanie a krytie...
Podrobný popis
Vrátový panel AV-05SD Silver - BasIP
Vonkajší panel AV-05SD značky BasIP je model určený pre inštaláciu videovrátnikov v technológii IP. Panel má 1 bezdotykové tlačidlo pre volanie a integrovanú kameru s rozlíšením FullHD. Vrátový panel je vyrobený z vysoko kvalitného kartáčovaného hliníka. Kryt dosahuje triedu mechanickej odolnosti IK08. Zariadenie má možnosť plnej integrácie s akýmkoľvek bezpečnostným a automatizačným systémom prostredníctvom otvoreného rozhrania API.
Technické parametre:
- Typ panela: 1-tlačidlový
- Podsvietenie: áno
- Kamera: 1/4” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol záznamu kamery: 110°
- Komprimácia videa: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 diód IR LED
- Rozhranie: grafické menu, WEB rozhranie
- Podpora: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Čítačka priblíženia: Nie
- Čítačka QR kódov: Áno
- Podpora v aplikácii: Áno, aplikácia BasIP
- Integrácia: Wiegand-26+, Open API
- Napájanie: 12V DC, PoE
- Trieda tesnosti / odolnosti: IP65 / IK08
- Prevádzková teplota: -40° — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: strieborná
- Rozmery panela: 84 x 170 x 31 mm
- Inštalácia: nástenná
Technická špecifikácia:
| AV-05SD SILVER | |
|---|---|
| Panel | |
| Typ panelu | 1-tlačidlový |
| Technológia prenosu | TCP/IP |
| Displej | Nie |
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS |
| FOV | 110° (H) |
| IR osvetľovač | 6x LED dióda |
| Citlivosť | 0,01 LUX |
| Trieda tesnosti | IP65 |
| Trieda odolnosti | IK08 |
| Komunikácia a podpora | |
| Rozhranie | Grafické, WEB rozhranie |
| Softvér na podporu | LINK |
| Integrácia | Open API, SIP 2.0, Relé modul, Wiegand |
| Metódy autorizácie | QR kód, Aplikácia BasIP, Guest Link, API |
| Tlačidlo Concierge | Nie |
| Rozhranie Wiegand | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 bitov |
| Režim hovoru | Full Duplex |
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník |
| Dostupné farby krytu | strieborná, | zlatá, čierna
| Rozmery panela | 84 x 170 x 31 mm |
| Prevádzková teplota | -40°C do 65°C |
| Napájanie | 12V, PoE |
| Spotreba energie | <6,5 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514914182 |
EZVIZ Typ videovrátnika: Viacbytový
BasIP
Vidos Typ videovrátnika: Jednoúčelový
Výrobca: Revizoom Typ videozvonkohľadu: Jednolokátorový
Výrobca: EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokalitný
MIWI URMET
Videovrátnik Virone ENIF O-VDP-62 je praktické riešenie pre rodinný dom s farebným 4,3" LCD monitorom bez slúchadla. Ponúka prehľadný obraz, nočné videnie s IR prísvitom, 6...
BCS Line
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
