AV-04FD SILVER - IP bránový panel, 1-tlačidlový, podomietkový - BasIP
Kód: EC-AV-04FD SILVERSúvisiaci tovar
BasIP
BasIP
BasIP
Bezdrôtový zvonček s dvoma prijímačmi je praktické riešenie pre pohodlné upozornenie pri vstupe do domu, bytu alebo kancelárie. Umožňuje jednoduchú inštaláciu bez zbytočného...
Bezdrôtové zvončekové tlačidlo O-OR-DB-AB-169PD/W je praktické riešenie pre rozšírenie bezdrôtového zvončeka bez zložitej kabeláže. Vďaka bezdrôtovému prevedeniu a povrchovej...
Biely bezdrôtový zvonček na dvere O-OR-DB-KA-170/W prináša jednoduchú inštaláciu bez ťahania káblov a spoľahlivé upozornenie pri vstupe do domu alebo bytu. Ponúka 38 melódií,...
Tlačidlo zvončekaBezdrôtová technológia pre jednoduchú inštaláciu bez potreby ťahania káblovDlhá životnosť batérie poskytuje spoľahlivý výkon na mnoho mesiacovVhodné pre...
Bezdrôtový zvonček čierny O-OR-DB-MK-174/B je praktické riešenie pre modernú domácnosť s jednoduchou montážou bez zbytočného kabelážovania. Ponúka dosah až 200 m v otvorenom...
Čierne zvončekové tlačidlo ORNO Home O-OR-DB-KA-170PD/B je bezdrôtové riešenie s napájaním na batériu CR2032 a jednoduchou povrchovou montážou. Vďaka krytiu IP55 a ochrannému...
Káblové tlačidlo zvončeka O-OR-DP-PD-1/B v čiernom prevedení je určené na povrchovú montáž a spoľahlivé použitie pri klasickom drôtovom zapojení. Plastové telo s krytím IP44...
Podrobný popis
Dverná stanica AV-04FD Silver - BasIP
Model AV-04FD Silver značky BasIP je univerzálna dverná stanica videovrátnika v IP technológii. Panel je vyrobený z vysoko kvalitného kartáčovaného hliníka a má 1 tlačidlo na volanie. Zariadenie umožňuje plnú integráciu s ľubovoľnými bezpečnostnými a automatizačnými systémami cez otvorené rozhranie API.
Technické parametre:
- Typ panelu: 1-tlačidlový
- Podsvietenie: áno
- Kamera: 1/3” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol snímania kamery: 110°
- Video kompresia: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 diód IR LED
- Rozhranie: grafické menu, WEB rozhranie
- Podpora: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Bezpečnostná čítačka: Nie
- Podpora v aplikácii: Áno, aplikácia BasIP
- Integrácia: Open API, WIEGAND-26, relé
- Napájanie: 12V DC, PoE
- Trieda ochrany / odolnosti: IP65
- Temp. prevádzky: -40° — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: strieborná
- Rozmery panelu: 95×190×27 mm
- Inštalácia: podomietková
Technická špecifikácia:
| AV-04FD Silver | |
|---|---|
| Panel | |
| Typ panelu | 1-tlačidlový |
| Technológia prenosu | TCP/IP |
| Displej | Nie |
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS |
| FOV | 110° (H) |
| IR prisvetľovač | 6x LED dióda |
| Citlivosť | 0,01 LUX |
| Trieda ochrany | IP65 |
| Komunikácia a obsluha | |
| Rozhranie | Grafické, WEB Rozhranie |
| Softvér na obsluhu | LINK |
| Integrácia | Open API, SIP 2.0, Relé modul, Wiegand |
| Metódy autorizácie | Aplikácia BasIP, API |
| Tlačidlo Concierge | Nie |
| Rozhranie Wiegand | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 bit |
| Režim hovoru | Full Duplex |
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník |
| Dostupné farby krytu | strieborná |
| Celkové rozmery | 95×190×27 mm |
| Temp. prevádzky | -40°C do 65°C |
| Napájanie | 12V, PoE |
| Spotreba energie | <6,5 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514913529 |
BCS Line
VideovrátnikVeľký 8" displej pre jasné a zreteľné zobrazenie.Bezdrôtové pripojenie cez Wi-Fi pre vzdialený prístup a kontrolu.Integrované RFID pre bezpečnú a pohodlnú...
Vidos Typ videovrátnika: Jednoúčelový
Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednolokačný
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Dahua
Hilook by Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednobytový
Revizoom Typ videovrátnika: Jednolokátorský
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
