AA-07BD SILVER - Bránový panel IP, 4.3" LCD, UKEY, SIP 2.0 - BasIP
Kód: EC-29065Súvisiaci tovar
BasIP
Podomietkové tlačidlo zvončeka O-FMS-104/B v matnej čiernej farbe je určené na ovládanie domového zvončeka v interiéri. Ponúka jednoduchú a spoľahlivú montáž do...
Tlačidlo na zvonček s osvetlením Orno O-OR-OE-7704/P/B je určené na podomietkovú montáž do modulového elektroinštalačného systému. Ponúka orientačné osvetlenie, bezproblémové...
Zvonček 230V biely O-OR-DP-VD-144/W je spoľahlivý elektromechanický zvonček na priame napájanie zo siete 230 V~, 50 Hz, takže nevyžaduje batérie. Ponúka hlasitosť 85 dB a...
Zvonček 230V O-OR-DP-MR-176/O je elektromechanický drôtový zvonček s klasickým dvojtónovým zvukom DING-DONG. Vďaka povrchovej montáži sa jednoducho inštaluje a hodí sa do domu,...
Bezdrôtové zvončekové tlačidlo O-OR-DB-FX-152PD s krytím IP44 je určené na jednoduché a spoľahlivé ovládanie zvončeka bez zložitých káblov. Vďaka napájaniu z batérií 2× CR2016,...
Bezdrôtový domový zvonček ORNO Home O-OR-DB-KA-170/B s dosahom až 150 m ponúka jednoduchú montáž bez káblov, 36 melódií, nastaviteľnú hlasitosť a svetelnú signalizáciu. Vďaka...
Domový zvonček gong tón O-OR-DP-VD-144/W/8V je drôtový elektrický zvonček s napätím 8 V~, ktorý ponúka spoľahlivé a jasné zvonenie do domácnosti alebo firmy. Má elegantné biele...
Tlačidlo zvončeka O-OR-OE-7504/W je podomietkové zapustené tlačidlo zo série Onyx, vhodné pre moderné interiéry. Ponúka bezkontaktné ovládanie v prevedení s 1 tlačidlom,...
Podrobný popis
Bránový panel AA-07BB Silver - BasIP
Model AA-07BD Silver značky BasIP je integrovaný bránový panel, určený pre inštalácie vo viacbytových budovách, v technológii IP. Videovrátnik je vyrobený z vysokokvalitného hliníka. Panel sa vyznačuje moderným štýlom a širokou funkčnosťou; je vybavený zámkom a bezkontaktnou čítačkou štandardov Mifare a Unique. Zariadenie umožňuje plnú integráciu s ľubovoľnými bezpečnostnými a automatizačnými systémami prostredníctvom otvoreného rozhrania API.
AA-07BD Silver tiež podporuje autorské riešenie značky BasIP - systém UKEY - umožňujúci autorizáciu prístupu pomocou mobilných technológií; QR kódov, NFC a Bluetooth BLE.
Technické parametre:
- Typ panelu: viacbytový
- Displej: 4,3" LCD TFT
- Kamera: 1/3” CMOS, FullHD 2Mp
- Uhol záberu kamery: 110°
- Video kompresia: H.264
- Nočný režim: Áno, 6 IR LED diód
- Rozhranie: grafické menu, WEB rozhranie
- Podpora: softvér LINK, SIP 2.0, API
- Bezkontaktná čítačka: Mifare, Unique, UKEY (NFC/Bluetooth)
- Klávesnica: Áno, fyzická
- Podpora v aplikácii: Áno, UKEY a aplikácia BasIP
- Integrácia: Wiegand-26+, Otvorené API
- Napájanie: 12V DC
- Trieda ochrany / odolnosti: IP65 / IK08
- Pracovná teplota: -40° — +65 °
- Materiál: hliník
- Farba: strieborná
- Rozmery panelu: 155 × 375 × 55 mm
- Inštalácia: podomietková
Technická špecifikácia:
| AA-07BD Silver | |
|---|---|
| Panel | |
| Typ panelu | viacbytový |
| Technológia prenosu | TCP/IP |
| Displej | 4,3“ TFT, farebný |
| Kamera | FHD 2Mpx, 1/3" CMOS |
| FOV | 110° (H) |
| IR osvetlenie | 6x LED dióda |
| Citlivosť | 0,01 LUX |
| Trieda ochrany | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti | IK07 |
| Komunikácia a podpora | |
| Rozhranie | Grafické, WEB rozhranie |
| Softvér na podporu | LINK |
| Integrácia | Otvorený API, SIP 2.0, Modul relé, Wiegand |
| Metódy autorizácie | QR kód, PIN kód, Bezkontaktná čítačka, Aplikácia BasIP, UKEY, API |
| Klávesnica | Piezoelektrická |
| Databáza záznamov | 10 000 tvárí, 20 000 kariet/príveskov |
| Wiegand rozhranie | WIEGAND-26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 |
| Režim hovoru | Full Duplex |
| Všeobecné | |
| Materiál | hliník |
| Dostupné farby skrine | strieborná |
| Celkové rozmery | 155 × 375 × 55 mm |
| Rozmery pre inštaláciu | 141 × 351 × 60 mm |
| Pracovná teplota | -40°C do 65°C |
| Napájanie | 12V |
| Spotreba energie | <6,5 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| EAN: | 5060514912393 |
Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednolokátorský
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednobytový
EZVIZ
Hilook by Hikvision Séria: Villa Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Dahua
Čierny videovrátnik O-OR-VID-MT-1050 je praktické riešenie pre rodinný dom s 4,3" LCD monitorom, ktoré umožňuje pohodlné videokomunikovanie s návštevníkmi aj ovládanie...
Výrobca: Dahua
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokátorový
Výrobca: EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokalitný
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
