NAVY - Duálny detektor pohybu a rozbitia skla - SATEL
Kód: EC-11146Súvisiaci tovar
Senzor pohybu 360° O-OR-CR-295/W je praktický stropný PIR senzor pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka trom snímačom ponúka presnú detekciu pohybu a prítomnosti...
Vonkajšie nástenné svietidlo s PIR senzorom pohybu a päticou E27 pre žiarovku do 60 W. Automaticky rozsvieti svetlo pri pohybe v uhle 180° a je vhodné na fasádu, k vchodu, do...
Mini stropný senzor pohybu O-OR-CR-283 je praktický PIR detektor pre automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení. Ponúka 360° snímanie, montáž pod omietku do stropu a...
Satel
SenzorDisponuje tromi detektormi pre dôkladné pokrytie priestoru.Inštalácia je jednoduchá a rýchla bez potreby zložitého nastavovania.Vhodný pre vnútorné prostredie s krytím...
Satel
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálny
Stropný PIR senzor 360° O-OR-CR-241 je praktické riešenie na automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka pasívnej infračervenej detekcii a kruhovému záberu 360°...
Satel
Satel
Podrobný popis
Duálny detektor pohybu a rozbitia skla NAVY - SATEL
Duálny detektor NAVY je zariadenie, ktoré kombinuje detekciu pohybu v technológii PIR a akustický senzor rozbitia skla. Takéto riešenie je určené na komplexnú ochranu miestností s veľkými preskleniami. Nezávislé výstupy signalizácie pohybu a rozbitia skla umožňujú presne identifikovať zdroj alarmu v centrále alarmového systému.
Najdôležitejšie vlastnosti detektora:
- digitálny algoritmus detekcie novej generácie zabezpečujúci dobré užívateľské parametre
- kompenzácia teploty chráneného priestoru
- nezávislé nastavenie citlivosti PIR a detektora rozbitia
- dva nezávislé alarmové výstupy
- možnosť odolnosti voči pohybu domácich zvierat (do 15 kg)
Technická špecifikácia
| NAVY | |
|---|---|
| Detekovateľná rýchlosť pohybu | 0,3...3 m/s |
| Detekčný rozsah senzora rozbitia | do 6 m |
| Čas spustenia | 30 s |
| Čas signalizácie alarmu | 2 s |
| Odporúčaná montážna výška | 2,4 m |
| Dovolené zaťaženie kontaktov relé (rezistívne) | 40 mA / 16 V DC |
| Napätie napájania (±15%) | 12 V DC |
| Odber prúdu v pohotovostnom režime | 7,5 mA |
| Najvyšší odber prúdu | 10 mA |
| Trieda prostredia podľa EN50130-5 | II |
| Pracovná teplota | -10°C…+55°C |
| Najvyššia vlhkosť | 93±3% |
| Rozmery | 63 x 96 x 49 mm |
| Hmotnosť | 100 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 100 g |
PIR senzor pohybu Orno 360° O-OR-CR-255/B spoľahlivo monitoruje priestor zo všetkých smerov a je vhodný na stropnú povrchovú montáž. Vďaka pasívnej infračervenej technológii...
Satel
Výrobca: Dahua
Genevo
Pohybový senzor do krabice O-OR-CR-261 je praktické riešenie pre automatické ovládanie osvetlenia v interiéri. PIR technológia spoľahlivo zachytí pohyb v uhle 160° a s dosahom...
Mikrovlnný senzor 360/180° O-OR-CR-281 je kompaktný pohybový snímač na automatické spínanie osvetlenia podľa pohybu. Ponúka široký detekčný záber, nastaviteľnú citlivosť na...
Satel
Senzor pohybu 71-595- v čiernom prevedení spoľahlivo deteguje pohyb a automaticky spúšťa pripojené osvetlenie alebo iné zariadenia. Pomáha zvýšiť komfort, bezpečnosť aj úsporu...
Satel
Genevo
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
