K-2 - Magnetický senzor / Čelný kontaktron - SATEL
Kód: EC-05520Súvisiaci tovar
Satel Druh senzora: PIR - Pasívna infračervená
Satel Typ senzora: PIR - Pasívne infračervené
Genevo
Satel
360° pohybový senzor O-OR-CR-259/W spoľahlivo detekuje prítomnosť a pohyb v celom priestore bez slepých miest. Je určený na automatické ovládanie osvetlenia alebo iných...
Dvojitý pohybový senzor IP65 O-OR-CR-265 slúži na automatické ovládanie osvetlenia a ďalších elektrických zariadení. Ponúka široký detekčný uhol 240° a dosah až 10 m, takže...
Satel
Vonkajší pohybový senzor O-OR-CR-205 spoľahlivo zachytáva pohyb v uhle 160° a je ideálny na automatické spínanie osvetlenia pri dome, v garáži alebo na chodbe. Vďaka pasívnej...
Pohybový senzor 360 O-OR-CR-267 je stropný PIR senzor určený na podomietkovú montáž do sadrokartónových a podhľadových stropov. Spoľahlivo sníma pohyb v celom priestore vďaka...
Satel
Podrobný popis
K-2 - Magnetický detektor / Čelný kontakt - SATEL
Magnetické detektory sú jednými z základných zariadení obvodovej ochrany. Zabezpečujú dvere, okná atď., reagujúc na ich otvorenie. Detektor K-2 je určený na zapustenú inštaláciu, t. j. jeho prvky sa umiestňujú natenko do vhodne pripravených otvorov vo zárubni alebo v okennom ráme. Produkt sa skladá z dvoch vodotesných častí: kontaktného (magnetického) detektora a magnetu, ktoré by sa mali čelne dotýkať. Vzdialenie jednej časti od druhej spôsobuje otvorenie obvodu detektora, ktoré je signalizované alarmom. Zariadenie je prispôsobené na spoluprácu s akoukoľvek bezpečnostnou ústredňou vybavenou vstupmi typu NC
a tiež ako ovládací prvok v systémoch automatizácie.
Technické údaje:
- Maximálne spínacie napätie kontaktu: 20 V
- Maximálny spínací prúd: 20 mA
- Minimálny počet prepnutí pri zaťažení 20 V, 20 mA: 360 000
- Prechodový odpor: 150
- Kontaktný materiál: Ru (Ruthénium)
- Uzavretie kontaktov vzdialenosť: 28 mm
- Otvorenie kontaktov vzdialenosť: 40 mm
- Hmotnosť: 10 g
Technická špecifikácia:
| K-2 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otváranie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie kontaktu | 160 V |
| Maximálny spínací prúd | 250 mA |
| Uzavretie kontaktov vzdialenosť | 18 mm |
| Otvorenie kontaktov vzdialenosť | 20 mm |
| Vybrané vlastnosti | Signál sabotáže |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 10 g |
| Rozmery | 9.8 x 28 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Prechodový odpor | 150 |
| Typ kontaktu | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033335097 |
| Hmotnost: | 10 g |
Senzor pohybu 240° O-OR-CR-289/B od značky Orno spoľahlivo automaticky zapne osvetlenie pri zaznamenaní pohybu. Vďaka dosahu až 14 m, nastaviteľnej citlivosti na svetlo a...
Zapustený 360° PIR senzor O-OR-CR-223 spoľahlivo sníma pohyb v celom priestore a je ideálny na stropnú montáž. Pasívna infračervená detekcia s nastaviteľnou citlivosťou na...
Výrobca: Vidicon
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Výrobca: Genevo
Pohybový senzor 360° Orno O-OR-CR-272/B spoľahlivo deteguje pohyb aj prítomnosť v celom priestore a automaticky spína osvetlenie. Vďaka PIR technológii, dosahu až 12 m a...
PIR senzor IP65 biely O-OR-CR-270/W je praktický pohybový senzor pre automatické spínanie osvetlenia. Ponúka široký detekčný uhol 160° a spoľahlivé snímanie pohybu pri vonkajšom...
PIR pohybový senzor O-OR-CR-236/W s detekciou v rozsahu 180° spoľahlivo zachytí pohyb v interiéri aj exteriéri. Vďaka krytiu IP65 je odolný voči prachu a striekajúcej vode,...
Satel
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
