K-1 - Magnetický snímač / Bočný kontakt - SATEL
Kód: EC-06632Súvisiaci tovar
Genevo
360° pohybový senzor O-OR-CR-259/W spoľahlivo detekuje prítomnosť a pohyb v celom priestore bez slepých miest. Je určený na automatické ovládanie osvetlenia alebo iných...
Dvojitý pohybový senzor IP65 O-OR-CR-265 slúži na automatické ovládanie osvetlenia a ďalších elektrických zariadení. Ponúka široký detekčný uhol 240° a dosah až 10 m, takže...
Satel
Senzor pohybu IP44 O-OR-MA-717 je praktické riešenie na monitorovanie vstupov, chodieb, garáží, pivníc, dvorov či parkovísk. Spoľahlivo zachytí pohyb do vzdialenosti 8 m a...
Vonkajší pohybový senzor Orno O-OR-CR-264 s detekciou v rozsahu 360° automaticky spína osvetlenie alebo iné elektrické zariadenia. Vďaka krytiu IP65 je vhodný na vonkajšie...
Výrobca: Genevo
Satel
Podrobný popis
K-1 - Magnetický snímač / Bočný kontakt - SATEL
Magnetické snímače sú jedným zo základných zariadení na obvodovú ochranu. Chránia dvere, okná atď., reagujúc na ich otvorenie. Snímač K-1 je určený na povrchovú montáž priskrutkovaním napr. na rám okna alebo zárubňu. Produkt sa skladá z dvoch vodotesných častí: kontaktného snímača (magnetického) a magnetu, ktoré by sa mali bočne dotýkať. Vzdialenie jednej časti od druhej spôsobí rozpojenie obvodu snímača, čo je signalizované alarmom. Zariadenie je prispôsobené na spoluprácu s akoukoľvek alarmovou centrálnou vybavenou vstupmi typu NC a tiež ako riadiaci prvok v automatizačných systémoch.
Technické údaje:
- Maximálne spínacie napätie kontaktu: 20 V
- Maximálny spínací prúd: 20 mA
- Minimálny počet spínaní pri zaťažení 20 V, 20 mA: 360 000
- Materiál kontaktu: Ru (Ruténium)
- Vzdialenosť uzávierky kontaktov: 18 mm
- Vzdialenosť rozpojenia kontaktov: 28 mm
- Prechodový odpor: 150
- Hmotnosť: 10 g
Technická špecifikácia:
| K-1 | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie kontaktu | 20 V |
| Maximálny spínací prúd | 20 mA |
| Vzdialenosť uzávierky kontaktov | 18 mm |
| Vzdialenosť rozpojenia kontaktov | 28 mm |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 10 g |
| Rozmery | 33,5 x 13.5 x 7.3 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Prechodový odpor | 150 |
| Typ kontaktu | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033335080 |
| Hmotnost: | 10 g |
PIR senzor pohybu O-OR-CR-254/W spoľahlivo sníma pohyb v rozsahu 360°/180° a je určený na vonkajšie použitie. Vďaka krytiu IP65 odolá prachu aj dažďu, takže sa hodí na fasádu,...
Satel
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE20 na zabudovanie do podhľadu s detekciou 360° a dosahom až 6 m. Umožňuje nastaviť čas svietenia od 10 sekúnd do 7 minút aj citlivosť svetla...
Nástenný PIR senzor pohybu a zvuku s mikrofónom na automatické spínanie osvetlenia. Detekuje pohyb do 9 m so záberom 160°, má nastaviteľný čas zopnutia 10 sekúnd až 7 minút a...
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoru.Zapustený dizajn pre nenápadnú inštaláciu.Energeticky úsporný senzor šetriaci elektrinu.Jednoduchá integrácia do...
SenzorDisponuje tromi detektormi pre dôkladné pokrytie priestoru.Inštalácia je jednoduchá a rýchla bez potreby zložitého nastavovania.Vhodný pre vnútorné prostredie s krytím...
Satel
Senzor pohybu 360° O-OR-CR-295/W je praktický stropný PIR senzor pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka trom snímačom ponúka presnú detekciu pohybu a prítomnosti...
Satel
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
