K-1 BR - Magnetický senzor / Bočný kontakt - SATEL
Kód: EC-03981Súvisiaci tovar
Satel
Senzor pohybu360° detekcia pre pokrytie celého priestoru.Zapustený dizajn pre nenápadnú inštaláciu.Energeticky úsporný senzor šetriaci elektrinu.Jednoduchá integrácia do...
Pohybový senzor O-OR-CR-261/B je praktické riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka PIR technológii a detekčnému uhlu 160° spoľahlivo reaguje na pohyb v...
PIR senzor pohybu O-OR-CR-271/B s 360° detekciou a tromi snímačmi zabezpečí presné snímanie pohybu v interiéri. Vďaka pasívnej infračervenej technológii PIR, nastaviteľnej...
Satel
PIR pohybový senzor O-OR-CR-253 od Orno je spoľahlivý stropný senzor pohybu pre domácnosti aj komerčné priestory. Vďaka 360° detekcii, trom detektorom a dosahu až 10 m efektívne...
Plochý pohybový senzor IP20 O-OR-CR-280 s mikrovlnnou detekciou a uhlom záberu 360°/180° spoľahlivo zaznamená pohyb v miestnosti. Vďaka povrchovej montáži na strop alebo stenu,...
Detektor pohybu 2381- je spoľahlivé riešenie na automatické spínanie osvetlenia alebo iných zariadení pri zaznamenaní pohybu. Pomáha zvýšiť komfort, šetriť energiu a zlepšiť...
Quad PIR detektor pohybu 2673- spoľahlivo zachytáva pohyb v stráženom priestore a pomáha rýchlo odhaliť neoprávnený vstup. Vďaka technológii PIR je vhodný pre zabezpečenie...
Podrobný popis
K-1 BR - Magnetický detektor / Bočný kontakt - SATEL
Magnetické detektory sú jedným zo základných zariadení na ochranu perimetra. Chrání dvere, okná atď., reagujúce na ich otvorenie. Detektor K-1 BR je určený na povrchovú montáž, napríklad na okennú rám alebo zárubňu. Výrobok sa skladá z dvoch vodotesných častí: kontaktného (magnetického) senzora a magnetu, ktoré by sa mali bočne dotýkať. Vzdialenie jednej časti od druhej spôsobuje prerušenie obvodu senzora, čo je signalizované alarmom. Zariadenie je prispôsobené na spoluprácu s ľubovoľnou alarmovou centrálou vybavenou vstupmi typu NC a tiež ako ovládací prvok v systémach automatizácie.
Technické údaje:
- Maximálne prepínateľné napätie kontaktu: 20 V
- Maximálny prepínateľný prúd: 20 mA
- Minimálny počet prepnutí pri zaťažení 20 V, 20 mA: 360 000
- Materiál kontaktov: Ru (Ruthenium)
- Vzdialenosť zatvorenia kontaktov: 18 mm
- Vzdialenosť otvorenia kontaktov: 28 mm
- Prechodový odpor: 150
- Hmotnosť: 10 g
Technická špecifikácia:
| K-1 BR | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne prepínateľné napätie kontaktu | 160 V |
| Maximálny prepínateľný prúd | 250 mA |
| Vzdialenosť zatvorenia kontaktov | 18 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov | 20 mm |
| Vybrané vlastnosti | Ochrana proti manipulácii |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 10 g |
| Rozmery | 9.8 x 28 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Prechodový odpor | 150 |
| Typ kontaktu | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033335141 |
| Hmotnost: | 10 g |
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
Mikrovlnný pohybový senzor O-OR-CR-269 je spoľahlivé riešenie pre automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka vysokofrekvenčnej detekcii s nastaviteľnou citlivosťou a...
Senzor pohybu 71-595- v čiernom prevedení spoľahlivo deteguje pohyb a automaticky spúšťa pripojené osvetlenie alebo iné zariadenia. Pomáha zvýšiť komfort, bezpečnosť aj úsporu...
Paradox
Zapustený 360° PIR senzor O-OR-CR-223 spoľahlivo sníma pohyb v celom priestore a je ideálny na stropnú montáž. Pasívna infračervená detekcia s nastaviteľnou citlivosťou na...
Mikrovlnný pohybový senzor O-OR-CR-278 so snímaním v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia a ďalších zariadení s príkonom až 1200 W. Ponúka nastavenie...
Vidicon
Stropný PIR senzor 360° O-OR-CR-241 je praktické riešenie na automatické spínanie osvetlenia v interiéri. Vďaka pasívnej infračervenej detekcii a kruhovému záberu 360°...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
