K-1 2E - Magnetický senzor / Bočný kontakt s 2 rezistormi 1,1k? - SATEL
Kód: EC-11158Súvisiaci tovar
Vonkajší pohybový senzor Orno O-OR-CR-264 s detekciou v rozsahu 360° automaticky spína osvetlenie alebo iné elektrické zariadenia. Vďaka krytiu IP65 je vhodný na vonkajšie...
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Zapustený 360° PIR senzor O-OR-CR-223 spoľahlivo sníma pohyb v celom priestore a je ideálny na stropnú montáž. Pasívna infračervená detekcia s nastaviteľnou citlivosťou na...
Pohybový senzor Orno O-OR-CR-262/W s detekčným uhlom 220° je určený na automatické ovládanie osvetlenia v exteriéri. Vďaka krytiu IP65 spoľahlivo funguje aj vo vonkajšom...
PIR pohybový senzor O-OR-CR-236/W s detekciou v rozsahu 180° spoľahlivo zachytí pohyb v interiéri aj exteriéri. Vďaka krytiu IP65 je odolný voči prachu a striekajúcej vode,...
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE19 s detekciou v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia. Ponúka dosah detekcie do 6 m, nastaviteľný čas svietenia 10...
Pohybový senzor 360 O-OR-CR-267 je stropný PIR senzor určený na podomietkovú montáž do sadrokartónových a podhľadových stropov. Spoľahlivo sníma pohyb v celom priestore vďaka...
Snímač pohybu O-OR-CR-273/W s PIR technológiou a záberom 360° spoľahlivo sníma pohyb v interiéri. Vďaka dosahu až 8 m, nastaveniu citlivosti na svetlo a možnosti nastavenia času...
Nástenný PIR senzor pohybu a zvuku s mikrofónom na automatické spínanie osvetlenia. Detekuje pohyb do 9 m so záberom 160°, má nastaviteľný čas zopnutia 10 sekúnd až 7 minút a...
Satel
Podrobný popis
K-1 2E - Magnetický detektor / Bočný kontakt s 2 rezistormi 1,1k - SATEL
Magnetické detektory sú jedným zo základných zariadení obvodovej ochrany. Chránia dvere, okná atď., reagujúc na ich otvorenie. Detektor K-1 2E je určený na povrchovú montáž pomocou priskrutkovania napr. na okenný rám alebo zárubňu. Produkt sa skladá z dvoch vodotesných častí: kontaktného senzora (magnetického) a magnetu, ktoré by sa mali bočne dotýkať. Oddialenie jednej časti od druhej spôsobí otvorenie obvodu senzora, čo je signalizované alarmom. Navyše, detektor má 2 rezistory 1,1 k pripojené ku kontaktu v konfigurácii 2EOL. Umožňujú centrále alarmu zistiť sabotáže detektora sledovaním zmien odporu na vstupnej línii. Zariadenie je prispôsobené na spoluprácu s ľubovoľnou alarmovou centrálou vybavenou vstupmi typu NC a tiež ako ovládací prvok v automatizačných systémoch.
Technické údaje:
- Maximálne spínacie napätie kontaktu: 20 V
- Maximálny spínací prúd: 20 mA
- Minimálny počet spínaní pri zaťažení 20 V, 20 mA: 360 000
- Materiál kontaktu: Ru (Ruténium)
- Vzdialenosť uzavretia kontaktu: 18 mm
- Vzdialenosť otvorenia kontaktu: 28 mm
- Parametrická rezistencia: 2 x 1100
- Hmotnosť: 10 g
Technická špecifikácia:
| K-1 2E | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Detekcia | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie kontaktu | 20 V |
| Maximálny spínací prúd | 20 mA |
| Vzdialenosť uzavretia kontaktu | 18 mm |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktu | 28 mm |
| Vybrané funkcie | Parametrické rezistory - 1.1 k 2EOL/NC |
| Farba | Biela |
| Hmotnosť | 10 g |
| Rozmery | 13.5 x 7.3 x 33.5 mm |
| Výrobca / Značka | SATEL |
| Záruka | 2 roky |
| Typ kontaktu | NC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| EAN: | 5905033335226 |
| Hmotnost: | 10 g |
Satel Typ senzora: PIR - Pasívna infračervená
Satel
Satel Typ snímača: PIR - pasívny infračervený
Satel
Genevo
PIR pohybový senzor Orno O-OR-CR-204/B s detekciou v uhle 180° je určený na spoľahlivé spínanie osvetlenia pri pohybe. Vďaka nastaviteľnej citlivosti na svetlo a dobe zopnutia...
Vonkajší PIR senzor Orno O-OR-CR-201/W s uhlom detekcie 180° spoľahlivo zachytí pohyb pri vchode, na terase aj okolo domu. Vďaka IP44 je vhodný na vonkajšie použitie a pri...
Plochý pohybový senzor IP20 O-OR-CR-280 s mikrovlnnou detekciou a uhlom záberu 360°/180° spoľahlivo zaznamená pohyb v miestnosti. Vďaka povrchovej montáži na strop alebo stenu,...
Satel Druh senzora: PIR - Pasívna infračervená
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
