INT-RX-S - Rozširovač diaľkových ovládačov 433 MHz - SATEL
Kód: EC-10877Súvisiaci tovar
Satel
Satel
Senzor pohybu a prítomnosti Orno O-OR-CR-272/W s detekciou v rozsahu 360° spoľahlivo sleduje priestor v interiéri aj exteriéri. Vďaka krytiu IP65 odoláva prachu a striekajúcej...
Senzor pohybu pre LED pás O-OR-CR-260 slúži na automatické zapínanie osvetlenia pri zaznamenaní pohybu. Má široký detekčný uhol 120° a dosah až 10 m, vďaka čomu spoľahlivo...
Paradox
Satel
Stropný PIR senzor pohybu Maclean MCE19 s detekciou v rozsahu 360° je určený na automatické spínanie osvetlenia. Ponúka dosah detekcie do 6 m, nastaviteľný čas svietenia 10...
Satel Typ senzora: PIR + MW - Duálny
Podrobný popis
Expandér INT-RX-S na ovládanie diaľkových ovládačov - SATEL
Modul INT-RX-S od firmy SATEL umožňuje použitie rádiových diaľkových ovládačov 433MHz na ovládanie centrálnych jednotiek INTEGRA a VERSA. Tieto ovládače môžu byť použité nielen na zapínanie a vypínanie stráženia, ale aj na privolanie pomoci v prípade ohrozenia alebo na ovládanie ďalších zariadení. V porovnaní s použitím štandardného rádiového ovládača, použitie modulu INT-RX-S od firmy SATEL umožňuje úplnú identifikáciu používateľa, ktorý používá ovládač.
Vlastnosti:
- Možnosť využitia ovládačov 433 MHz na obsluhu ústrední INTEGRA, VERSA, PERFECTA 16, PERFECTA 32, PERFECTA-T 32 a systému ACCO NET
- Úplná identifikácia používateľa ovládača v systéme
- Možnosť ľubovoľného priradenia funkcií k tlačidlám ovládača
- Spolupráca s ovládačmi P-2, P-4, T-1, T-2, T-4, MPT-300, MPT-350
- Malý kryt uľahčujúci montáž na vhodnom mieste
Technická špecifikácia:
| INT-RX-S | |
|---|---|
| Všeobecné | |
| Počet podporovaných ovládačov | 248 |
| Podporované ovládače | MPT-300, P-2, P-4, T-1, T-2, T-4 |
| Pracovné frekvencie | 433,05 ÷ 434,79 MHz |
| Napájacie napätie (±15%) | 12 V DC |
| Potreba prúdu počas pohotovosti | 24 mA |
| Najvyššia potreba prúdu | 29 mA |
| Environmentálna trieda podľa EN50130-5 | II |
| Najvyššia úroveň vlhkosti | 93±3% |
| Pracovná teplota | -10 °C...+55 °C |
| Rozmery | 24 x 110 x 27 mm |
| Hmotnosť | 30 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alarmy do domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 30 g |
Satel
PIR senzor pohybu 360° O-OR-CR-241/B s pasívnou infračervenou detekciou spoľahlivo zachytí pohyb v celom priestore. Je určený na stropnú povrchovú montáž, má nastaviteľnú...
Satel
Satel Typ senzora: PIR + Pet - Odolný voči zvieratám
Satel
Výrobca: Dahua
Genevo
Satel
PIR senzor 180° IP65 Orno spoľahlivo stráži vonkajší priestor a automaticky spína osvetlenie pri zaznamenaní pohybu. Vďaka širokému detekčnému uhlu 180°, dosahu až 12 m a...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
