CP2 Gold - Inteligentný priezor s displejom 4.3", Full HD, WiFi, 2200mAh - Ezviz
Kód: EC-33407Súvisiaci tovar
Elektromechanický zvonček O-OR-DP-MR-176/B s napájaním 230 V AC je určený na povrchovú montáž v interiéri. Ponúka klasický dvojtónový zvuk DING-DONG s hlasitosťou 80 dB a...
Tlačidlo zvončeka Orno B2 O-OR-OE-7804/GB je praktické nástenné tlačidlo s povrchovou montážou, určené na jednoduché ovládanie zvončeka. Odolné plastové telo v sivom/čiernom...
Zvonček 230V O-OR-DP-MR-176/O je elektromechanický drôtový zvonček s klasickým dvojtónovým zvukom DING-DONG. Vďaka povrchovej montáži sa jednoducho inštaluje a hodí sa do domu,...
Učenlivý bezdrôtový zvonček O-OR-DB-KD-178/W je praktické riešenie pre domácnosť aj kanceláriu. Prijímač sa pripája priamo do zásuvky na 230 V, vysielač má krytie IP44 a...
Čierne tlačidlo zvončeka O-OR-DB-AB-169PD/B je bezdrôtové a funguje bez batérie, takže nevyžaduje zložitú údržbu ani výmenu zdroja napájania. Je určené na rozšírenie zvončekov...
Bezdrôtový zvonček do zásuvky 230 V Rebel ponúka 58 melódií a 4 úrovne hlasitosti v rozsahu 50–80 dB. Má dosah až 150 m v otvorenom priestore, krytie IP44 a jednoduché napájanie...
Čierny bezdrôtový zvonček O-DB-7/B ponúka pohodlné a jednoduché riešenie bez zložitých káblov. Má dosah až 300 m v otvorenom priestore, 60 melódií na výber a možnosť nastavenia...
Tlačidlo zvončeka s osvetlením O-OR-OE-7704/P/A značky Orno je určené na podomietkovú montáž do modulového elektroinštalačného systému. Má bezpólový spínací kontakt, kolískové...
Zapustené tlačidlo zvončeka Onyx v čiernom matnom vyhotovení je určené pre podomietkovú montáž do modulového elektroinštalačného systému. Ponúka spoľahlivý bezstratový chod ako...
Domový zvonček na 230V biely O-OR-DP-MR-176/W je elektromechanický drôtový zvonček s príjemným dvojtónovým zvukom DING-DONG. Vďaka povrchovej montáži sa jednoducho inštaluje a...
Podrobný popis
Inteligentný WiFi priezor s LCD displejom - CP2 Gold Ezviz
CP2 Gold je inteligentný priezor WiFi vďaka ktorému sa budete cítiť bezpečne a iste majúc plnú kontrolu nad tým, čo sa deje pred Vašimi dverami. Je vybavený kamerou Full HD s rozlíšením 1920 x 1080, ktorá zabezpečuje vynikajúcu kvalitu obrazu a dotykovým displejom 4,3". Je vybavený lítiovou batériou s kapacitou 2200 mAh. Umožňuje diaľkové ovládanie pomocou aplikácie Ezviz.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- vysoká kvalita obrazu vďaka kamere Full HD
- Displej 4,3-palcový
- Lítiová batéria s kapacitou 2200 mAh (vstup typu C)
- Živý náhľad a prehrávanie záznamov
- Diaľkové ovládanie pomocou aplikácie EZVIZ
- Wi-Fi 2,4 GHz
- Jednoduchá a bezproblémová inštalácia
Technická špecifikácia:
| CP2 Gold | |
|---|---|
| Všeobecne | |
| Typ zariadenia | Inteligentný priezor |
| Rozlíšenie kamery | 1920 x 1080(Full HD) |
| Uhol záberu kamery | 146° |
| Uhlopriečka displeja | 4,3" |
| Typ displeja | dotykový |
| WiFi | Áno |
| Živý náhľad | Áno, aplikácia Ezviz |
| Kapacita batérie | 2200 mAh |
| Konektor | USB-C |
| Hrúbka dverí | od 35 do 105 mm |
| Montážny otvor | od 14 do 26 mm |
| Rozmery | 32 x 32 x 42,6 mm |
| Hmotnosť | 190 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Videovrátniky |
|---|---|
| Hmotnost: | 190g |
EZVIZ
BasIP
EZVIZ Typ videovrátnika: Pre jednu lokalitu
BasIP
Revizoom Typ videovrátnika: Pre jedného používateľa
MIWI URMET
EZVIZ Typ videovrátnika: Jednolokačný
BasIP
Hikvision Séria: Villa
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
V roku 2013 bola vytvorená značka EZVIZ, aby vložili technológiu do každej domácnosti – to znamená, že vytvárajú ľahko použiteľné zariadenia inteligentnej domácnosti, ktoré poskytujú vizuálnu ochranu a hmatateľnú radosť každej rodine. Od prvého dňa s nadšením vyvíjajú nové generácie produktov pre inteligentnú domácnosť, ktoré zjednodušujú a automatizujú váš domáci zážitok.
